Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak szybko wbić 50 level / poziom ? P.R.O.S.T.E


looyz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Opublikowano

@ref

 

/ref co 24h

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@refresh

 

Można prosić o reupload save, bo został chyba usunięty.

Witam, dopiero teraz przeczytałem Twój komentarz. Gdybyś napisał mi prywatną wiadomość to na pewno odczytałbym to 13 września :)

Wątpię, aby ten save był jeszcze potrzebny, lecz wolę zapytać. Zrobić specjalnie dla Ciebie tego save'a ?

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jest jakiś sposób przy którym nie zużyje tak dużo czasu ?

Zawsze mozna znalezc 2 spawnery, najczesciej sie trafiaja tych cave spider'ow i zombie lub zrobic mob grinder, ktory bedzie Cie kosztowac 2h robienia, ale za to beda o niebo lepsze efekty

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest jakiś sposób przy którym nie zużyje tak dużo czasu ?

Możliwe, że jest, ale prawdopodobnie jeszcze nieodkryty :)

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Opublikowano

Hmm, szybko, 2 godz !? To szybciej by już było chodzić po mapie i zabijać mobki, ale masz tego lajka za włożony czas i estetyke :) (Po limicie;x)

647041416238306889721.png

Opublikowano

Co wy wszyscy z tymi pytaniami "szybko to 2 godziny?" Spokojnie zobaczcie na datę tego poradnika, wtedy to było szybko..

Serdecznie zapraszam na mój kanał na YT !! :)
Znajdziesz tam wiele ciekawych odcinków z minecrafta i nie tylko. Wejdz, a nie pożałujesz !

 

http://youtube.com/user/Wrenkowsky <--Kliknij

Opublikowano

@ref

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...