Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Surviland-WojnyFrakcji [24/7][No-premium][No-WL]


Taureus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Serwer bardzo fajny ale niestety Administracja to porażka nie polecam serwera

wszystko czego by zapragnąć claimy w netherze itp

lecz istnieje taka pewna gildia mianowicie: Invisible do której należy min: MasterPL,Nunak,Kiblonur,

Są to pupilki administracji które mają zmniejszone kary oraz Administracja przeszkadza kazdemu lepszemu od nich grać np: banuje jak to było w przypadku gracza: Matteos

co do kar ja osobiście dostałem za obrazę kare 12h bana a Nunak dostał mute na 30min

Screen Regulaminu na spawnie

http://img513.images...beztytuuski.png

co do tej tablicy na spawnie to kiedyś jak właśnie pisałem że ja dostałem aż 12h bana a nunak tylko 30 min mute to Taureus stwierdził że ta tablica jest nie ważna a jak spytaliśmy knurczaka później to cytuje "Jak to nie ważna?"

Lub jak MasterPL spamował z 20 razy zwrotem "Hard Boos" to Knurczak na początku nic nie robił a potem po jakiś 5 min dał Masterowi Bana na 5 min chociaż na tablicy z karami pisało że za spam będzie 30 min bana

Mam również powody przypuszczać że Kiblonur to Właściciel serwera KnurczakPL a Nunak to Taureus czemu?

Kiedy moja gildia kłóciła się z Invisible Kiblonur napisał bardzo ciekawą wiadomość na czacie a dokładnie napisał "Administracja nie pozwala Pyskować do siebie a przynajmniej JA nie pozwalam" lub też jak robił Knurczak regulamin na spawnie napisałem mu żeby dla vipow dodał komendę /tpahere to taureus stwierdził że nie nie dodadzą a jak napisałem nunakowi prywatną wiadomość o treści "/tpahere i tak działa" to taureus odpisał mi "no i niech zostanie jak chcesz to wyłączę"

Dodatkowo było też tak że jak wynikła ta sprawa z moim banem na 12h i z tym regulaminem to taureus Wyzywał całą moja gildię od ci* szmat i hu**w

Osobiście byłem Przywódcą gildi Darkness najlepszej gildi na serwerze a i tak zaraz master napisze "Wy najlepsi hahah" to sobie przypomnij jak na 10 hitow padaliście od mojego toporka lub jak napisaliście do Matteosa "Idziemy na Darkness ale uważaj są zajebiście silni"

Mam nadzieję że zrozumiecie że nie warto marnować czasu na tym serwerze B)

Pozdrawiam

Edgarsz

 

PS: Taureus nie musiałeś mnie banować i tak tam nie wróce :rolleyes:

Opublikowano

Serwer... Chujowy -.- Nieogarnięci admini, którzy banują tak jak należy każdego oprócz swoich chłopaków, którzy cisną na nodusie -.- Nie polecam serwera 2/10

mca.png
Opublikowano

serwer do bani!! najgorszy serwer jaki widzialem! po 1. jest tu zasad tak duzo ze nie przypomina to survivalu po 2. zdobylem kordy pewnej gildii (lecz mialem pecha bo to byla gildia z kolegami admina) no i admin zaczal mnie wyzywac ja probowalem do niego grzecznie lecz sie nie dalo no a teraz mam od niego bana serwera nie polecam H@ mysli ze jest jakim bogiem pisze ze dzieci trzeba tepic a sam on jest pewnie dzieckiem (wnioskuje po jego zachowaniu) mam pare ss ;P i przy okazji admin stworzyl ,,glosowanie'' ze kto chce dac mi bana ehh wspolczuje temu adminowi http://imageshack.us...0613194446.png/ i glosowanie http://imageshack.us...0613194430.png/ i powtorze... NIE GRAJCIE NA TYM SERWIE BO STRACICIE TU TYLKO SWOJ CENNY CZAS!!! i przy okazji napisalem adminowi zeby cos zrobil bo pewien kiblonur napisal do mnie noob (no gdyby ktos do kibla napisal by noob to by mial przesrane na tym serwie ) a admin powiedzial ze dobrze mi tak (a kiblonur to kolega admina heh)

_s0.zmniejszacz.pl_pizap.com137651119529

Opublikowano

Matteos Wbiłeś do nich do gildii Podstępem wiec nie miej pretensji o to Jeżeli nie chesz grać nie graj nie przymuszam a ja wam banów nie dałem wasze zachowanie mówi samo o sobie to nie Admin nie wychowuje was TYLKO wy wychowujecie admina jak sie bedziesz do niego odzywała taki prezent na uspokojenie dostaniesz typu BAN.

Dziękuje Dobranoc <_<

 

A tak w ogóle wasze linki nie działają wstawcie nowe chce sie pośmiać z waszej inteligencji <_<

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer... Chujowy -.- Nieogarnięci admini, którzy banują tak jak należy każdego oprócz swoich chłopaków, którzy cisną na nodusie -.- Nie polecam serwera 2/10

Nie moja wina ze jestes dzieckiem i umiesz grac tylko na nodusie Nie ma klonowania zablokowane a takie dzieci jak ty to chetnie tepie :)

 

serwer do bani!! najgorszy serwer jaki widzialem! po 1. jest tu zasad tak duzo ze nie przypomina to survivalu po 2. zdobylem kordy pewnej gildii (lecz mialem pecha bo to byla gildia z kolegami admina) no i admin zaczal mnie wyzywac ja probowalem do niego grzecznie lecz sie nie dalo no a teraz mam od niego bana serwera nie polecam H@ mysli ze jest jakim bogiem pisze ze dzieci trzeba tepic a sam on jest pewnie dzieckiem (wnioskuje po jego zachowaniu) mam pare ss ;P i przy okazji admin stworzyl ,,glosowanie'' ze kto chce dac mi bana ehh wspolczuje temu adminowi http://imageshack.us...0613194446.png/ i glosowanie http://imageshack.us...0613194430.png/ i powtorze... NIE GRAJCIE NA TYM SERWIE BO STRACICIE TU TYLKO SWOJ CENNY CZAS!!! i przy okazji napisalem adminowi zeby cos zrobil bo pewien kiblonur napisal do mnie noob (no gdyby ktos do kibla napisal by noob to by mial przesrane na tym serwie ) a admin powiedzial ze dobrze mi tak (a kiblonur to kolega admina heh)

bo sie wzrusze "cenny czas" jak maniaczyles z "edgar" do 5 rano to nie moja wina dziecko :0 Zapraszam i prosze samemu sprawdzic

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...