Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słowo które najczęściej używacie :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam mam kilka ulubionych słów.

1. Kurwa - (w sumie to używam tego słowa mniej niż "ja jebie" ale "kurwa" to brzmi tak epicko i jest na pierwszym miejscu)

2. Ja jebie... - (to w sytuacji gdy jestem zażenowany itd ;D)

3. Praktycznie

4.Teoretycznie

5.Spoko - (mówię to zazwyczaj z lekką nutą ironii gdy ktoś gada coś głupiego itd.)

 

 

btw. pochwale się wam że jeszcze nigdy nie słyszałem żadnego wulgaryzmu od mojego dziadka. Jest wiele sytuacji w których mógłby powiedzieć coś brzydkiego ale nie, on zawsze pełna kultura. Nawet jak raz przyszedł do niego klient i powiedział "kurwa" (jako przecinek) to mój dziadek go upomniał i powiedział że to nie ładnie :]

Może się ktoś takim dziadkiem pochwalić ?! :D

HBV27j.png

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up a czego się po mpc forum spodziewałeś?

 

Moje to "Do garów matka!" a jak tego nie zrobi ewentualnie pierdolne patelnią.

Chciałeś być śmieszny ale ci nie wyszło. xD

Opublikowano

znam wielu bardzo inteligentnych ludzi którzy przeklinają.

Widze ze iloraz inteligencji Twoich niby inteligentnych znajomych nie przekracza 100 :)

@TOP

Mozna uzywac innych lagodniejszych slow zamiast wulgaryzmow.

Opublikowano

WTF?! LOL ,Ogarnij się . Te często używam w rzeczywistości i czasem na necie.

Opublikowano

Widze ze iloraz inteligencji Twoich niby inteligentnych znajomych nie przekracza 100 :)

@TOP

Mozna uzywac innych lagodniejszych slow zamiast wulgaryzmow.

 

Mylisz kolego kulturę osobistą z inteligencją.

Już mnie to zaczyna powoli irytować jeżeli ktoś twierdzi że

ludzie używający wulgaryzmów są głupi. Jako przykład mogę

podać mojego nauczyciela który wykładał na uczelni. Używał niecenzuralnych

słów a mimo to jego inteligencja jest bardzo wysoka, o wszystkim miał pojęcie i

zawsze miał coś do powiedzenia na dany temat. Wiem że duża, można by powiedzieć

bardzo duża część ludzi którzy wyrażają się tak czy inaczej to zwykli debile

ale nie należy wszystkich ładować do jednego wora.

HBV27j.png

Opublikowano

Widze ze iloraz inteligencji Twoich niby inteligentnych znajomych nie przekracza 100

:)

@TOP

Mozna uzywac innych lagodniejszych slow zamiast wulgaryzmow.

Można ale ja może nie chce? wulgaryzmy słowa jak każde inne, jakoś szczególnie mi nie przeszkadzają, czasem taką kurwą można zastąpić całe zdanie opisujące człowieka. Używanie kurwy srednio co 3 słowo może i nie swiadczy o wysokiej inteligencji ale to, ze ktos na co dzień używa wulgaryzmów wcale nie znaczy, że jest głupi. Wiec nie mów mi tu, ze jak ktoś klnie to ma niski iloraz inteligencji bo to tylko świadczy o twoim ograniczonym toku myślenia. Podsumowując, będę klną bo, ponieważ, tak. nie pasuje to twój kurwa problem.

Opublikowano

ja pierdole, kurwa. co za debil.

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...