Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S6.MINEHARD - INDUSTRIAL - BUILDCRAFT - REDPOWER - FORESTRY I INNE! 50 SLOTÓW !


Green15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera ponieważ admin to jakieś dziecko max 15 lat.

Zbanował mnie na 18min za to że pytałem się co z PVP ale i tak nie odpowiedział.

Pisał też że wkurzam go jak coś się pytałem.

Mojemu koledze jeden z pomocników ukradł itemki.

I jeszcze chcą pieniądze za przeniesienie działki to juz w ogóle jest śmieszne (6zl).

Jednym słowem nie polecam serwera.

Opublikowano

Również nie polecam serwera. Administracja opryskliwa wobec graczy, niby serwer survival a co chwilę dają dzień, przenoszenie działek za realne pieniądze... żenada

w6zj91.png
Opublikowano

Nie polecam serwera ponieważ admin to jakieś

max 15 lat.

 

Zbanował mnie na 18min za to że pytałem się co z PVP ale i tak nie odpowiedział.

 

Pisał też że wkurzam go jak coś się pytałem.

 

Mojemu koledze jeden z

pomocników

ukradł itemki.

 

I jeszcze chcą pieniądze za przeniesienie

to juz w ogóle jest śmieszne (6zl).

 

Jednym słowem nie polecam serwera.

 

 

dałem Ci bana 18 min za spamowanie około 120 razy o temacie PVP, powiedziałem raz, że pvp nie będzie i tyle wystarczy.

 

 

 

 

 

Również nie polecam serwera. Administracja opryskliwa wobec graczy, niby serwer survival a co chwilę dają dzień, przenoszenie

działek

za realne pieniądze... żenada

 

Dostałeś bana na 18 minut za denerwowanie administracji. Działkę można przenieść po 3 tygodniach zafree, a nawet po 1 dniu jeśli zapłacisz

Andrzej.png
Opublikowano

Nie polecam serwera ponieważ admin to jakieś

max 15 lat.

 

Zbanował mnie na 18min za to że pytałem się co z PVP ale i tak nie odpowiedział.

 

Pisał też że wkurzam go jak coś się pytałem.

 

Mojemu koledze jeden z

pomocników

 

ukradł itemki.

 

I jeszcze chcą pieniądze za przeniesienie

to juz w ogóle jest śmieszne (6zl).

 

Jednym słowem nie polecam serwera.

 

 

dałem Ci bana 18 min za spamowanie około 120 razy o temacie PVP, powiedziałem raz, że pvp nie będzie i tyle wystarczy.

 

 

 

 

 

Również nie polecam serwera. Administracja opryskliwa wobec graczy, niby serwer survival a co chwilę dają dzień, przenoszenie

działek

 

za realne pieniądze... żenada

 

Dostałeś bana na 18 minut za denerwowanie administracji. Działkę można przenieść po 3 tygodniach zafree, a nawet po 1 dniu jeśli zapłacisz

No tak 120 razy brawo...

Zrobiłeś ankiete czy wyłączyć pvp większość była na nie a ty sobie to olałeś tym bardziej nie polecam serwera.

Opublikowano

Nie polecam serwera całkowicie dostalem bana za budowanie dziur w mojim domu na moijm cubi'e i gości tam padł NIE POLECAM SERWERA WSYTD DLA POLSKIEGO KRAJU !

WYMIATAM !

Opublikowano

ZAL MI ADMINISTRACJI!! DOSTALEM Z KOLEGA BANA ZA RZEKOME ROZLEWANIE LAWY W NETHER, ZALOWY SERWER NIE WCHODZIC. DWOCH PACANOW UWZIELO SIE NA NIEGO I DOSTAL BANA, JA ROWNIEZ ZA NORMALNE BUDOWANIE, CIAGLE W DOMU SIEDZIALEM I ROBILEM RZECZY Z INDUSTRIALA!!! ZAL, ZAL, JESZCZE RAZ ZAL!! BEZ DOWODOW DAJA BANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKI MINUS!!!!!! NIE POLECAM ZENADA!!!!!!!

Opublikowano

@

ZAL MI ADMINISTRACJI!! DOSTALEM Z KOLEGA BANA ZA RZEKOME ROZLEWANIE LAWY W NETHER, ZALOWY SERWER NIE WCHODZIC. DWOCH PACANOW UWZIELO SIE NA NIEGO I DOSTAL BANA, JA ROWNIEZ ZA NORMALNE BUDOWANIE, CIAGLE W DOMU SIEDZIALEM I ROBILEM RZECZY Z INDUSTRIALA!!! ZAL, ZAL, JESZCZE RAZ ZAL!! BEZ DOWODOW DAJA BANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKI MINUS!!!!!! NIE POLECAM ZENADA!!!!!!!

 

 

 

@

Nie polecam serwera całkowicie dostalem bana za budowanie dziur w mojim domu na moijm cubi'e i gości tam padł NIE POLECAM SERWERA WSYTD DLA POLSKIEGO KRAJU !

 

 

 

Proszę o podanie nicku w Minecrafcie, bo Ja i Zaha byliśmy dziś tylko rano, i chcę ukarać tych, którzy dali Ci bana. ( pomocników)

 

 

 

Wix to co jest w code to Twoje zachowanie, więc teraz nie dawaj negatywnej opinii serwerowi tylko przeproś za swoje zachowanie, ban i tak zostaje.:

 

 




2012-06-06 20:02:10 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:11 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:11 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:11 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:12 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:13 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:13 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:13 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:14 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ADMINOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHUJ MU W DUPE!!!!!!!!!!!!!![0m

2012-06-06 20:01:28 [iNFO] ADMIN_TO_PIZDA [/83.6.40.10:60684]

2012-06-06 20:02:44 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:45 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:46 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:47 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:47 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:48 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m
2012-06-06 20:02:49 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: IDIOTA ADMIN BANUJE BEZ SCRENOW JEBAC WAS TEN SERWER PRZYNOSI WSTYD KRAJU[0m

2012-06-06 20:02:49 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ARKANOWI!!!!!!!!!!!! JEBANA CIOTA!!!!!!!!!!! CHUJ MU W CYCE!!!!!!!!! JEBAC SERWER!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:50 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ARKANOWI!!!!!!!!!!!! JEBANA CIOTA!!!!!!!!!!! CHUJ MU W CYCE!!!!!!!!! JEBAC SERWER!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:51 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ARKANOWI!!!!!!!!!!!! JEBANA CIOTA!!!!!!!!!!! CHUJ MU W CYCE!!!!!!!!! JEBAC SERWER!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:52 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ARKANOWI!!!!!!!!!!!! JEBANA CIOTA!!!!!!!!!!! CHUJ MU W CYCE!!!!!!!!! JEBAC SERWER!!!!!!![0m
2012-06-06 20:02:52 [iNFO] [37m[Gracz] [37mADMIN_TO_PIZDA[37m[37m: CHUJ W DUPE ARKANOWI!!!!!!!!!!!! JEBANA CIOTA!!!!!!!!!!! CHUJ MU W CYCE!!!!!!!!! JEBAC SERWER!!!!!!![0m

2012-06-06 20:01:33 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:33 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:34 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:35 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:35 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:36 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m
2012-06-06 20:01:36 [iNFO] [37m[Gracz] [37mGeNe[37m[37m: ADMIN TO CHUJ BANUJE BEZ SCRENOW !!! KUTAS !!![0m

Andrzej.png
Opublikowano

Zapraszamy na Serwer został oficjalnie otwarty !!!

 

Aha, to 1 serwer moze zostac officjalnie otwarty 2 razy ?

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...