Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dam radę sam wykonać misje na militara?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Zgarniam cały spot bez wysiłku ale nie mam pelerynek a hacków nie będę używał, gdyż mam już zbyt dobre konto by ryzykować.

 

Misje chcę wykonać po 22:00 sam, dam radę?

 

 

2.Aaaa i jescze coś, mogę schodzić z konia podczas wykonywania misji?

 

3.Przed chwilą wykonałem misje na 20 lvl jeździectwa, będę mógł teraz wykonywać na 21 poziom?

Opublikowano

Dasz rade spokojnie, ale przydalyby ci sie pelerynki, szybszy efekt by byl:)

Ale powinienes dac rade, powodzenia :D

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano
Misje chcę wykonać po 22:00 sam, dam radę?

 

 

2.Aaaa i jescze coś, mogę schodzić z konia podczas wykonywania misji?

 

3.Przed chwilą wykonałem misje na 20 lvl jeździectwa, będę mógł teraz wykonywać na 21 poziom?

 

- Zależy czy ktoś bd w dt, najlepiej niech ktoś Ci spr czy w dt ktoś jest, jak bd najwyżej relogaj...

- Tak można schodzić z konia Tylko i wyłącznie przy 11 i 21.

- Tak bd mógł tak samo po 10 oraz 20 nie obowiązuje limit 12-24h

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Gość daronian
Opublikowano

1. Wyrusz w jakiś dzień roboczy po 23 - najlepiej środa lub czwartek (z doświadczenia wiem, że bardzo mało osób wtedy gra).

2. Tak, przy tej misji możesz zejść. =)

3. Misje możesz już robić... nawet jeżeli nie miną owe 24 godziny.

 

Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione i można chyba zamknąć.

Opublikowano

Misje wykonywałem już wczoraj, zdobyłem 5 pelerynek i żałuje że je zużyłem bo zostało jeszcze 13min. :P

 

Ogólnie szybciej bym wykonał ale mi przeszkadzali z Swirlandii, bo przechodzili na kolejny etap dt :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...