Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Powrót po długim czasie = pare pytań


qba4474

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam porwóciłem do grania po paru latach i względem tego mam pare pytań:

 

1 . Jak się wystawia przedmioty w tym taj jakby " stalu " w dp?

 

2 . Czy coś się zmnieniło przy kupowaniu assasin starów? czy jest tak jak było assasin addon i juz .

 

2. Czy żeby dojsc na ZAO potrzebny jest jakiś quest ?

 

 

PS. Jezeli ma ktoś podpowiadać typu ale noob to niech wcale sobie nie zadaje trudów . Szkoda mojego i waszego czasu.

 

 

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Opublikowano

1. trzeba miec pacc zeby wystawic wiecej tutaj xxxxxxxxxxxxxxxx

2. zeby kupic assasin stary trzeba miec assasin outfit ( addonow nie trzeba) i assasin stary kupisz tylko na goromie

3. tak zeby expic na zao za teleportem trzeba miec quest The New Frontier Quest 5 misji chyba.

 

 

damster1// Nie podajemy linków do innych for ;)

Opublikowano

1 bez pacc mozesz tylko kupowacv ,prosty m,echanizm ,przyjzyj sie i ogarniesz.

 

Chcesz je kupowac lepiej kupuj wlasnie w markecie w dp ,srednio kosztuja po 105 gp za sztuke wied tracisz mniej czasu a wychodziszna to samo ( travel na gorome 500gp0

 

3 Tak New Frontier Quest i jest nam niestety potzrebna cala gama misji poza final roomem Mortal Combatem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...