Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oszust czy Zwykly koles ktory chce sie zamienic


elowam1212

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich bardzo serdecznie chcialbym sie was zapytac czy byscie sie zaminiali czy nie ? prosze pistac ponizej pod tematem oto rozmowa z gg

 

 

 

Sokółka me

ja tez

15:00

Marcin haah

ale gowno to allegro

15:00

boshe

Sokółka me

powiedz mi jak to chesz zrobi

15:00

Marcin haah

Teraz juz sam nie wiem

15:00

Jestem oszołomiony.

xdd

nie wiem co się dzieje + brzuch boli jak chuj

Sokółka me

ehh

15:01

Marcin haah

przyznaj szczerze

15:02

nie ufasz mi ?

Sokółka me

no nwm bo na allego podales zbygniew a tu masz marcin hahaha

15:02

Marcin haah

no bo specjalnie .. zmienilem jak ci wysywalem

15:02

tak Zbigniew

haha

Jak bym mil oszukać to bym zmienił na Piotr czy cos

Sokółka me

to jak to chcesz zrobic

15:03

Marcin haah

A nie Zbigniew , chcialem ci wyslać ss , wiec zmienilem na Zbigniew, i nazwisko

15:03

Sokółka me

bo niby mamy sie zamieniac a niewiemy jak

15:03

Marcin haah

Zle zrobilem ze zmienilem.

15:04

teraz mi juz nie wierzysz

kurczen o

jak się zamienimiy , to zrobie si syagnturkę

ładna taka

Sokółka me

no dobra ale jak

15:05

Marcin haah

i tu jkest problem

15:05

Sokółka me

ohhh

15:05

Marcin haah

jak bym mial sie zamienic np z DragonMt2 to pierwszy bym dał.

15:05

Ato jest Balmora , hadr

zeby osicagac takie eq jak ja mam trzeba grąc z 4 -5 miescaecy

Sokółka me

konta nie musisz wystarczy eq

15:06

Marcin haah

..

15:06

no ale to tez duz warte.

Sokółka me

Wiem ale jak..p

15:06

Marcin haah

cale 2 ekwipunki u dozo są .

15:06

wypielnione kamieniami

duchowaymy

a to warte

Sokółka me

a ta balmora dlaczego ci nie dziala?

15:06

Marcin haah

ponad 2000 zmianem zostalo

15:06

Zmianek*

nie wiem

Sokółka me

przeciez dzialala

15:07

Marcin haah

wyskauje mi błaD.

15:07

Sokółka me

wez nowego update sciagnij

15:07

Marcin haah

pisalem ci juz.

15:07

Mialem XP , i bylo ok .

Ale moj stary zmienił na LInuxa

poniewaz do pracy mu był potrzbny komputer.

a ja u babci mieszkalem

Sokółka me

aaa

15:08

Marcin haah

i na Linuxie polowe gier nie chodzi.

15:08

Niby mam Linuxa pod styl do domów.

15:09

Ale i tak gowno to daje

Sokółka me

to jak ? to robimy

15:09

Marcin haah

Kurcze nie wiem stary naprawde.

15:09

Ciagnie mnie tez na PL .; ( bo mam ładna porpozycje

albo wystawie eq na Balmorze za 100 zł na allegro kupisz ?

15:10

Sokółka me

niee

15:11

Marcin haah

 

to nie wiem ..

15:12

Sokółka me

a masz konto na forum na balmorze?

15:12

Marcin haah

nie

15:12

na ts czasami gadalem

Sokółka me

jeszce mam 1 pytanie

15:12

Marcin haah

wiec forum mi bylo nie potrzbne

15:12

no wal

Sokółka me

DLACZEGO KurWA TE ZDJECIE JEST NA FORUM BALMORY I NA GOOGLE!?

15:12

Marcin haah

jak na google?

15:13

Sokółka me

noramalnie

15:13

Marcin haah

loo l?

15:13

a pokaz wgl jakie ci dalem

Sokółka me

 

15:13

Marcin haah

no bo ten typ wstawił

15:13

ten NieBij ksul mi na spocie

WIec go jechalem

a ten płakał

ze ss na forum idzie

i wstawił.

a na moim koncie tak ja ci pisalem.. gral ze mna moj kolega; >

15:15

który , praweie sam zdobył to eq

bo ja rzadko gralem .

Sokółka me

ooo mam pomysl twoj kolega ma balmore

15:15

i on sie zamieni bedzie mi dawal eq a ja ci

Marcin haah

haha chlopie ..

15:15

Teraz pmyslisz

ze robie cie w bambooko

ale on kompa ma zjebanego

no kurwa

i daltego nie gra

Sokółka me

Sam wiesz jak to wygląda

15:16

Marcin haah

Dobra widze ze nie da rady się zamienic.

15:16

jmoze ktos inny się skusi

Sokółka me

poczekam tydzien

15:16

Marcin haah

Przepraszam cię .

15:16

Sokółka me

jesli chcesz

15:16

Marcin haah

hmm się zobaczy

15:17

bo tak jak mowilem , mam propo z eq na PL.

i tez mam dylemat

Sokółka me

na tym zdjeciu jest 2 typkow ale zaden nie ma 67 lvl jeden ma 77 a drugi 70 plus

15:19

Marcin haah

pisalem 77

15:19

a nie 67.

Sokółka me

pisales 67

15:19

Marcin haah

O-O

15:20

DObra to nie ma sensu

Los nie cche zebysmy sie zamienili

 

Sokółka me

Widocznie

15:20

Marcin haah

jak sie z kims nie zamianie to ci napisze

15:20

ze ten tyidzen

Sokółka me

no spoko

15:20

Marcin haah

ale raczej sie zamienie . bo przez tydzien nie bede mial co robic.

15:20

wiec na tego Pl się skusze

ok 3maj się .

jak co to pisz

Sokółka me

3 maj sie tez mam pro eq na pl

15:21

Marcin haah

oo

15:21

Sokółka me

eq 5b

15:21

Marcin haah

a na PL sie nie zamienisz

15:21

Sokółka me

30 kd

15:21

ebo plus 9 5b

tarcza na 41 plus 9 5b

butki fenka plus 7 5b

braza z niebienaskich lez plus 6 5b

tak calos

Marcin haah

ej dobra ide szukac eq

15:22

na pl.

Sokółka me

ok spx

15:22

Marcin haah

bede spamil w grze

15:22

Sokółka me

ok nq

15:22

Marcin haah

dowidzenia , szkoda ze nam nie pyko

15:22

pykło8

Sokółka me

ok spoko

15:22

Marcin haah

 

15:23

hha

Sokółka me

?

15:24

Marcin haah

nic

15:24

tylko tak czytalem

temat.

Sokółka me

a spx

15:25

mi sie nie che

 

myslalem ze cos ja

Marcin haah xD

aa xD

15:25

 

hehe

Kurcze i co ja bede robil xD

Sokółka me

eh nwm

15:26

Marcin haah xD

 

15:26

zrobić ci sygnature ? ?

15:27

bo mi sięe nudziii

xD

Sokółka me

mozesz

15:28

Marcin haah xD

a co ma być .na niej

15:28

chodzi mi o render

i napis jaki

Sokółka me

nwm co chcesz

15:28

Marcin haah xD

ok

15:28

Dam Eq Na Pandoramt2 Za Eq Balmora /PL

00729389839317703123.png

Opublikowano

Dziękuje za nazwanie mnie nie udolnym oszustem :)

A nie pomyślaleś ze to jest prawda ?

Taki przypadek ?

nie pokazał całej rozmowy jak napisałem ze przez allegro chcę to załatwić .

Nie dziwie się wam bo sam bym nie pisał xD zeby up up up się nie zamieniał.

Ale takie zycie .

wcale wymieniać się nie musze .

A nie jestem " bogaczem " i nie posiadam 5 -ciu komuterów ( laptopa i takie tam )

mam stary komputer i to mi wystarcza .

Nie zmuszam go do jakiejkolwiek zamiany .

Tak wyszło poprostu .

EloWam wiesz takich tematów nie powinnieneś zakładać :> bo to dzdurne jest.

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Dziękuje za nazwanie mnie nie udolnym oszustem :)

A nie pomyślaleś ze to jest prawda ?

Taki przypadek ?

nie pokazał całej rozmowy jak napisałem ze przez allegro chcę to załatwić .

Nie dziwie się wam bo sam bym nie pisał xD zeby up up up się nie zamieniał.

Ale takie zycie .

wcale wymieniać się nie musze .

A nie jestem " bogaczem " i nie posiadam 5 -ciu komuterów ( laptopa i takie tam )

mam stary komputer i to mi wystarcza .

Nie zmuszam go do jakiejkolwiek zamiany .

Tak wyszło poprostu .

EloWam wiesz takich tematów nie powinnieneś zakładać :> bo to dzdurne jest.

Nie jest durne i dobrze, że założył bo chciał sie upewnić, więc w czym rzecz? Po tej w/w rozmowie też bym się nie zamienił.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dziękuje za nazwanie mnie nie udolnym oszustem :)

A nie pomyślaleś ze to jest prawda ?

Taki przypadek ?

nie pokazał całej rozmowy jak napisałem ze przez allegro chcę to załatwić .

Nie dziwie się wam bo sam bym nie pisał xD zeby up up up się nie zamieniał.

Ale takie zycie .

wcale wymieniać się nie musze .

A nie jestem " bogaczem " i nie posiadam 5 -ciu komuterów ( laptopa i takie tam )

mam stary komputer i to mi wystarcza .

Nie zmuszam go do jakiejkolwiek zamiany .

Tak wyszło poprostu .

EloWam wiesz takich tematów nie powinnieneś zakładać :> bo to dzdurne jest.

Nie jest durne i dobrze, że założył bo chciał sie upewnić, więc w czym rzecz? Po tej w/w rozmowie też bym się nie zamienił.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jak miałem 13 lat dużo ludzi tak samo mówiło. Za każdym razem zostałem okradziony. Nie zamieniaj się. Dobrze Ci radzę...

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...