Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sura WP 30lv - Komnata Bossa Łatwych Małp.


RaymanGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, mam kilka pytań. Mianowicie:

 

Gram Surą WP 30lv moje eq:

 

Broń: FMS +8 śr8

Zbroja: Upiorna +0 2k hp / Zbroja na 18lv+6 500pż.

Kolce: na 1lv+6

Tarcza: Bojowa +6

Hełm: na 21lv +6

Buty: Na 1lv 1,5k hp.

Dzik wojenny.

Skille:

Ostrze M2, 1 Wir, 1 Palec, reszta w strach.

 

Buff:

Pomoc: 15.5%

Błogosławieństwo: 22.7%

 

Mam 30lv, moje pytanie: Co zmienić w eq, aby spokojnie wziąć spota w komnacie bossa w łatwym lochu?

Jak poleci tam exp na 30lv?

Czy mogę tam iść z Mieczem +9 (na 1lv) na mniejszym lv niż 30? Jeżeli tak, to od którego Lva.

Która zbroja będzie lepsza - Podane wyżej.

Czy na 30lv poleci mi tam Medal [W komnacie bossa]

 

Będę miał PD, i rękawice.

 

1000 postów

<3

Opublikowano

Expić tam nawet nie masz co. Zmienić jedynie tarczę na lepszą, bo ta troszku słaba. Możesz tam iść od conajmniej 22 +.

Lepsza będzie ta na 18, def także się liczy tam.

Medal poleci, ale nie będą aż tak dobrze leciały.

Opublikowano

Tzn mam zamiar tam iść o godzinie 19-21, aby z Bossa Małp wydropić Wierzchowce.

Będę miał rękawice i PD...

 

Czy z Bossa może mi dropnąć Medal ?

Opublikowano

Moim, zdaniem nie ma szans co tam iść jeżeli chcesz medal no to nie dropniesz na 30lv szybko. Chyba że będziesz miał rękawicę złodzieja Idź lepiej expić do Doliny np: Ezoty.

Opublikowano

Co Wy gadacie. Ja miałem 35 lvl i rękawice to ZAWSZE mi dropił medal na bossie. A co do eq to zbroja upiora a i jak miałbyś więcej kasy to fms ze sr 18+

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...