Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ThreeCraft [15 slotów][FB+SURVUVAL][DEDYK] ZAPRASZAMY


weereek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, i dziwnym trafem wskakiwałeś na murek który jest 3 razy większy niż postać. OK! Co do reasonu, wybacz ale U jest zaraz obok Y.

Poza tym MPC to chyba nie jest miejsce na tego typu zamieszanie które wprowadzasz, masz problem to przyjdź na nasze forum.

pozdrawiam.

 

ps. pisz większe litery bo nikt nie widzi...

Opublikowano

Uwaga!

Dwa ogłoszenie:

- udało nam się powiększyć liczbę slotów do 20 :)

- jutro robimy DZIEŃ EVENTÓW, będzie kilka eventów następujących po sobie, wstępnie zapraszamy na godzinę 15:00, będzie dużo zabawy i dużo ciekawych nagród!

ZAPRASZAMY :)

Opublikowano

taa widze większość postów to osoby po 1-5 postów.. nie ma to jak multi nie?.

a serwera NIE POLECAM!!!

obojętnie co się napisze to dają mute.

ścinam drzewo na tartaku normalnie a admin pisze że nie można robić dziur.

NIE POLECAM

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

nie jestem pewna, czy wiesz co piszesz ^^

jakbyś kopał normalnie to żaden admin by ci nie zwrócił uwagi. po za tym jak uważasz za wielka obrazę zwrócenie uwagi, to moja rada - odinstaluj grę polegającą na utrzymywaniu kontaktu z innymi, bo widać że ci to nie wychodzi.

 

aah, ale o tym co robiliście razem z kolega to już nie łaska powiedzieć? tylko że serwer jest zły? bardzo obiektywnie. chłopacy przyszli na serwer i zażyczyli sobie działki obok siebie, co zostało spełnione, potem jeden z nich zaczął wykłócać się z Adminem, co nie przechodzi u nas obojętnie. także miejsce pretensje do samych siebie.

kłótliwych i widzących we wszystkim problem dzieci nie chcemy ;P

żegnam.

;)

Opublikowano

w ciągu paru dni dużo się u nas działo, wprowadziliśmy wiele zmian na naszym serwerze

m.in. wgraliśmy nowe mapki netheru i endu.

Dodatkowo dodaliśmy zupełnie nową mapę SURVIVALU ;)

+ w końcu powstała Mob Arena i miejsca ze spawnerami różnych zwierzaków ;)

także rozwijamy się z dnia na dzień ;P

ZAPRASZAM

Opublikowano

HAHAHAHAHAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU)))))))))))))))))))))OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

fajny serwer :D

a tak wgl to co tam u was slychac?

dobrz sie gra tu.

little_pepper znany bardziej jako Virhuir lub erolus23 czasem też siemka lub schenk albo iterek. ewentualnie Thomas lub Eryk ::D

18706.png36066.png

36161.gif35781.jpg

32265.png16615.png

6214.gif28567.png

29464.png59528501.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...