Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak się dorobić na Elitemt2


bauzer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kiedy gralem na elitemt2 mialem nawet spoko eq lecz przstalem pykac eq oddalem koledze i on je stracil :/ nie martwilem sie bo mialem nie grac ale naszla mnie ochota. Mam dopka do swiatyni 42lvl uzywam kamera zeby zalozyc gildi podnoscic sztabki i tp ale gdy wbije 20lvl gildi jest lipa bo juz wiecej niepodropie. Co mam robic zeby zarobic duzo kasy a nie martwic sie o gildie i tp ale jakis sposob zebym mogl drobic caly czas w swiatyni

Opublikowano

A poco w świątyni.

Zrób sobie dropka i idź na dzikusy. Wbijesz 30lvl tam i masz 50kk albo nawet więcej zależy jakie sztabki będą drobić.

Ja tak co chwile robiłem żeby kasę zdobyć ;)

86226145013474567463.png

Opublikowano

bede to meczyl z 10min po czym bede mial 50kk ja chce jakis staly zarobek ze wejde i moge zarabiac caly czas bez przerwy.

 

Ps. Myslalem nad wzieciem do pd 70 i 100lvl i dac exp na lvl wtedy bym dlugo wbijal ten 20lvl gildi. Mam racje?

Opublikowano

V2 65lv woja body + buff do PT i można bardzo dużo zarobić . Lub red las 75lv na pniach i dari .

.

gcyg2.png.

Opublikowano

odpalasz x3 konta na kamre modzie robisz 3 konta 10 lvl ( nei rób 15 bo cie bd dedac )

stawiasz w m2 jinno 3 postacie na ch1 ch2 ch3

odpalasz expbota sam bd bil sam bd pocil sam bd używał pelerynek

 

i sam zbiera sztabki :)

 

przez 2-3h masz koło 3-4kkk :)

 

ja w 1 dzień się dorobiłem all eq 5/10 woja :) od zbroi po same buty :)

 

 

aha i nie zapomnij ustawić oddawanie expa do GIldi

 

ustaw 15% w tedy wgl lvl ci nie wpadnie ;P

ja takimi dropkami dropiłem 1 tyg i dopiero wbiłem 20 lvl GIldi więc to jest najlepszy sposób :)

Opublikowano

Reklama121 zauwaz jedno sztaby caly czas nie leca pod same nogi

czasami spadaja troche dalej wiec beda lezaly na ziemi i zniknal z czasam

sprawdzalem to na dropku w swiatyni:podnosil tylko to co bylo w zasiegu autopickup

do dropka dodalem do pt inna postac ustawilem na podzial poziomu

a expdonator na 10%

postac pilnowalem i co jakis czas sam zbieralem sztaby

diablo3x.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...