Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FC Barcelona vs Real Madryt


Chaud

Barca vs Real  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za kim jeste? ?

    • FC Barcelona
      18
    • Real Madryt
      30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co taki temat ? Obejrzyj se ostatni mecz

 

Barcelona

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Wszystko inne, niż Barcelona. W Hiszpanii jestem kibicem Athleticu Bilbao, szczególnie jestem fanem umiejętności Llorente :). A prywatnie kibic Legii i Arsenalu :P.

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

Jedno serce, jedno bicie real madryt ponad życie!

Tam gdzie barca wode pije tam real nogi myje!

Real pluje Barca Zlizuje!

Hala Madrid!

Yo!

Real madrid club football 1902! 4ever !!!!!!! ( rmcf1902 :P )

Opublikowano

Wiadomo, że teraz sezonowcy poszli do realu, bo wygrali lige, wiec wynik ankiety jest oczywisty ;). Ja pozostaje przy jednym Visca el barca!

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Szczerze jeśli miałbym wybierać głos oddałbym na Izolator Boguchwała lecz waham się bo lubie jeszcze LZS Czaniec Porąbka Wielkie i Ekolog-Mataśka-Szewczyk Wojsławice ciężki wybór

 

A TAK PRO PO:

 

560320_301433386602621_253728338039793_652630_1375802843_n.jpg

 

 

Jedno serce, jedno bicie real madryt ponad życie!

Tam gdzie barca wode pije tam real nogi myje!

Real pluje Barca Zlizuje!

Hala Madrid!

Yo!

Real madrid club football 1902! 4ever !!!!!!! ( rmcf1902 :P )

Taki z ciebie zajebisty kibic że swój "ukochany klub" z małej piszesz

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Real Madrid od 2004 roku :] Pierwszy klub jaki poznałem.

 

Fakt faktem, że Realowi teraz sezonowców przybyło. Tak jak rok temu Barsie. Nawet Chelsea ma jakoś więcej fanów ;D

 

A gdzie i kiedy grają? xD

 

Sezon się już skończył. Barca i Real będą miały w wakacje springi z kimś ;) A Barca ma jeszcze finał o Puchar Króla Hiszpanii jutro ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Temat to "wylęgarnia"(jak to mówi Wredna) spamu i flamu.

 

Farcwelona to najgorszy klub Juropy (Europy). Piłkarze byli dobrzy, ale spadli na pst

Opublikowano

chciałbym zobaczyć ustawkę kibiców Barcy i Realu.

 

 

15 latkowie z klawiatura w reku i koszulka Messiego i Krystyny by sie bili o swoj ukochany klub hahahaha wyobrazcie to sobie, od razu humor mam lepszy :D:D:D

 

"AAAAAAAaaaAA FC BARCAAA JEBAĆ REAAAAAAL!!!!!!!!" ahahaha beka

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Barca króle real żule !

 

Zawsze barca!!!!

1338015184-U67463.png

 

Pomogłem? możesz dać + lub wejść na www.pustamiska.pl i uratować życie psom i kotą

 

 

Moje TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/327521-tutpolaczenie-z-baza-navicat

 

 

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Barca króle real żule !

 

Zawsze barca!!!!

HAHAHAH i te wasze przyśpiewki hahaha :D:D:D:D:D:D beka beka i jeszcze raz beka!! Warnujcie mnie ale ja chce sie posmiac! ahahah

 

"Barca króle real żule" ja pierdole normalnie padam

"Real pluje barca zlizuje" hahaha

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

chciałbym zobaczyć ustawkę kibiców Barcy i Realu.

 

 

15 latkowie z klawiatura w reku i koszulka Messiego i Krystyny by sie bili o swoj ukochany klub hahahaha wyobrazcie to sobie, od razu humor mam lepszy :D:D:D

 

"AAAAAAAaaaAA FC BARCAAA JEBAĆ REAAAAAAL!!!!!!!!" ahahaha beka

 

Takie rzeczy tylko w Polsce i w Hiszpanii ;D W Hiszpanii to bardziej zrozumiałe. W Polsce to.. no też w pewien sposób zrozumiałe ;D Ale czytałem kiedyś felieton nie pamiętam kogo, ale był właśnie o kibicach tych dwóch klubów. W innych krajach nawet robią spotkania kibiców w jakiejś knajpie etc. ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Takie rzeczy tylko w Polsce i w Hiszpanii ;D W Hiszpanii to bardziej zrozumiałe. W Polsce to.. no też w pewien sposób zrozumiałe ;D Ale czytałem kiedyś felieton nie pamiętam kogoś właśnie o kibicach tych dwóch klubów. W innych krajach nawet robią spotkania kibiców w jakiejś knajpie etc. ;)

 

Niestety jeżeli lubią futbol to niech nie wyzywaja kibiców tamtych drużyn, bo to są 2 różne sfery.

 

Wiecie co obejrzcie sobie takie coś:

 

"Fanatyk: magazyn zapalonego kibica"

 

może zmienicie zdanie

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Barca :)

 

PS.

Tak sie bawi RM :D

taniec.gif

 

 

@adix112

Gówno prawda.

Ja będą Warszawiakiem nie wyobrażam sobie na meczu derbowym z Polonią brak bluzgów z jednej i drugiej strony :O

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...