Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HardSerw][Dedyk][20 Slotów][100% Survival]


HaxIoRtMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie zapraszam

:D do brania udziału w konkursie wyniki bedą ogłoszone w niedziele gdzieś po południu :D

I zapraszam do oceny nowego administratora

:D

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nie polecam!

 

Administracja to typowe bachory, niektórzy potrafią się zachować w wieku 13-15 lat, ale admin z pewnością nie.

 

Konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty traktują jako "utrudnianie pracy adminowi", ciągłe groźby ze strony admina w stylu "jak się nie podoba to odchodzę, radźcie sobie sami", lekarstwem na wszystkie problemy ma być rzekomy reset który ugodzi w uczciwych graczy.

 

Jeżeli do czegoś dojdziesz na tym serwerze i będziesz przeciwko straceniu tego wszystkiego zostajesz "nieuczciwym graczem".

 

Lekarstwem na wszystkie cheaty ma być reset, a nie odpowiednie pluginy i kontrola na serwerze.

 

Zapomnijcie o PVP! Nikt tutaj normalnie nie walczy, gdy kogoś dopadniesz od razu leci komenda /spawn albo /home.

 

Gracze który chcą powalczyć nie oddalają się nawet na 15 kratek od spawn gdyż boją się stracić iteamy.

 

Nowi gracze są gnębieni od spawnu przez doświadczonych graczy z pełnym eq z diamentów.

Wyjście ze spawna graniczy z cudem.

 

Bluzgi i ciągle obrażanie jest na porządku dziennym, admini za to co najwyżej kick dają, bana można dostać za wyrażanie własnej opinii.

 

Frekwencja jak i poziom graczy jest tragiczny.

 

Szkoda Waszego czasu, nerwów i pieniędzy na ten serwer!

 

NIE POLECAM,

 

I do zobaczenia na INNYM serwerze!

Opublikowano

Nie polecam!

 

Administracja to typowe bachory, niektórzy potrafią się zachować w wieku 13-15 lat, ale admin z pewnością nie.

 

Konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty traktują jako "utrudnianie pracy adminowi", ciągłe groźby ze strony admina w stylu "jak się nie podoba to odchodzę, radźcie sobie sami", lekarstwem na wszystkie problemy ma być rzekomy reset który ugodzi w uczciwych graczy.

 

Jeżeli do czegoś dojdziesz na tym serwerze i będziesz przeciwko straceniu tego wszystkiego zostajesz "nieuczciwym graczem".

 

Lekarstwem na wszystkie cheaty ma być reset, a nie odpowiednie pluginy i kontrola na serwerze.

 

Zapomnijcie o PVP! Nikt tutaj normalnie nie walczy, gdy kogoś dopadniesz od razu leci komenda /spawn albo /home.

 

Gracze który chcą powalczyć nie oddalają się nawet na 15 kratek od spawn gdyż boją się stracić iteamy.

 

Nowi gracze są gnębieni od spawnu przez doświadczonych graczy z pełnym eq z diamentów.

Wyjście ze spawna graniczy z cudem.

 

Bluzgi i ciągle obrażanie jest na porządku dziennym, admini za to co najwyżej kick dają, bana można dostać za wyrażanie własnej opinii.

 

Frekwencja jak i poziom graczy jest tragiczny.

 

Szkoda Waszego czasu, nerwów i pieniędzy na ten serwer!

 

NIE POLECAM,

 

I do zobaczenia na INNYM serwerze!

 

Podpinam się pod to.

Kolejnym dowodem ,że administracja to dzieci to post za postem w jednym temacie, koleś odświeża temat co godzinę i wbrew całemu kurwestwu przybywa mu n00b'ów. Wg. regulaminu autor powinien dostać dużego warna i close.

Opublikowano

Czy skrzynki są private ? bo jak nie to źle :D

 

Nie są.

 

Chyba że VIP kupisz(co definitywnie odradzam na tym serwerze!), wtedy cuba dostajesz.

 

 

 

@

 

Cieszę się że nie tylko ja widzę w tym problem i że jest tu jeszcze ktoś racjonalnie myślący.

Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano

Uwaga ! Dla wszystkich co dali złą ocene z powodu reseta mapki i charów!

Wraz z administracja podjeliśmy skutki że nie bedzie ani resetu mapki ani

resetu charow tylko skrzyek...

Dziekuje i pozdrawiam

KB440 na koncie brata :D !

 

To co się dzisiaj (oraz ogółem) działo na serwerze wykracza poza obszar reset serwera.

 

Ogólny poziom i zachowanie administracji oraz części graczy jest żenujący.

Poza tym ten serwer umiera, nic fajnego się nie dzieje, brak podstawowych pluginów.

Nawet do piekła nie można wejść....

 

 

Trzymajcie się HardSerw-a z daleka!

Opublikowano

przydałyby sie drobne poprawki ale serwer git :) pozdrawiam

 

Dread.

 

 

Podpinam się pod to.

Kolejnym dowodem ,że administracja to dzieci to post za postem w jednym temacie, koleś odświeża temat co godzinę i wbrew całemu kurwestwu przybywa mu n00b'ów. Wg. regulaminu autor powinien dostać dużego warna i close.

 

to ze ktos nie dostal admina/ moda to nie znaczy ze serw jest do dupy... admin nie resetuje serwa przez cheaty tylko przez to że dodaje pluginy...(a pozatym miał być reset a nie było zostały tylko skrzynki usuniete ).

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

przydałyby sie drobne poprawki ale serwer git :) pozdrawiam

 

Dread.

 

 

 

to ze ktos nie dostal admina/ moda to nie znaczy ze serw jest do dupy... admin nie resetuje serwa przez cheaty tylko przez to że dodaje pluginy...(a pozatym miał być reset a nie było zostały tylko skrzynki usuniete ).

 

Po dodaniu wtyczki/ek wystarczy /reload, ale jak ktoś jest ofiarą losu to robi reset.

Nie prosiłbym nigdy o admin/moda na takim gównie, a tak wgl. to skąd wnosisz ,że ktokolwiek kto

napisał negatywną (czyt. subiektywną) opinię na temat serwera ubiegał się o wstęp do team'u?

Opublikowano

Po dodaniu wtyczki/ek wystarczy /reload, ale jak ktoś jest ofiarą losu to robi reset.

Nie prosiłbym nigdy o admin/moda na takim gównie, a tak wgl. to skąd wnosisz ,że ktokolwiek kto

napisał negatywną (czyt. subiektywną) opinię na temat serwera ubiegał się o wstęp do team'u?

 

musze cie pszeprosić... serwer o dupe robić...

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Zabawne najwięksi obrońcy tego padła po paru godzinach zmieniają zdanie, czyżby racjonalne argumenty trafiły a może po faktycznej grze na w/w "serwerze" przejrzeli na oczy ;).

 

Dobrze że w końcu pojawiły się prawdziwe opinie w tym temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...