Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy byś zagrał na serwerze z modami


carving85

Czy byś zagrał na serwerze z modami  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy by? zagra? na serwerze z modami ?

    • Tak
      24
    • Nie
      4
  2. 2. Wola? ?eby to by?o Fb czy survival

    • FB
      10
    • Survival
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Planuję zrobić serwer z modami i takie pytanko czy byście na takim serwie zagrali ?

 

Z modów było by miedzy innymi Redpower i buildcraft i industrial craft

 

serwer był by na około 50 slotów.

Opublikowano

Dzieki za opinie. Może ktoś jeszcze się wypowie ?

 

I prośił bym tych co głosują o małe uzasadnienie(szczególnie tyczy się to głosu na nie :)

Opublikowano

Jak byś dał jakieś fajne mody , nowe takich których mało ludzi zna . Mógłbyś dać herobrin'a np.ludzie chodzili by razem w kupie i by się bali nawet nagrać by to można było^^.

Taka jest moja opinia nie wiem jak innych.

1339164791-U406084.jpg
Opublikowano

Ja bardzo lubię grać na modach i innych takich dodatkach więc bym zagrał.... :D

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

Głos w ankiecie wstrzymam pomyśl nad jakimiś innymi modami i napisz. Na większości serwerach nie ma jakichkolwiek atrakcji w postaci eventów więc pomyśl nad jakimiś "fajnymi", a nie przeskakiwaniem nad lawą itp...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...