Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] CAŁA PRWADA O POLSKIM SUPPORCIE DARK ORBIT!


DigitalDreams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up

Tak się na fotomontażu zna a nie wie, że "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Wracaj na forum bp kidzie.

Opublikowano

Robaczki moje konto zostało już dawno zablokowane przez firmę, pl1 pl2 a tym bardziej pl3 nie było, a bijcie pianę ile chcecie tylko jak coś robicie to róbcie z głową. W DO nie gram i grać już nie będę a kasę jaką włożyłem odzyskałem co do centa,

popatrzę jak sytuacja się potoczy.

Opublikowano

I dobrze wrzuć najlepiej wszystko co masz odrazu i sie nie pieprz taki syf jest już od dawna.

PS.Zdjęcia ci usuneli ???

Opublikowano

Feniks jest TL tak jak napisałem w randze suportera, ale pomyśl ma mniejsze prawa niż BA i nie ma praw na forum zbanować gracza chyba kpisz sobie.

Kurwa każde konto jest robione pod dana funkcje. jako początkujący mod nie mialem wszytkich praw.. Największe prawa na Simm no oczywiście oprócz Agaty i Asi

Opublikowano

gdzieś w magiczny sposób wcieło SS więc dodam by inni też mieli do wglądu

 

23118443618618704253.jpg

 

 

94658563233190405768.jpg

 

 

00068994759600571402.jpg

 

 

34486707173587258443.jpg

 

 

45077338037087422355.jpg

 

 

31230704306793498530.jpg

 

 

87948669294853538403.jpg

 

 

71661004791757063968.jpg

 

 

14789516883669388601.jpg

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

Kurwa każde konto jest robione pod dana funkcje. jako początkujący mod nie mialem wszytkich praw.. Największe prawa na Simm no oczywiście oprócz Agaty i Asi

i tu się znowu mylisz, Feniks ma większe prawa niż Simm z samej funkcji to wynika

Opublikowano

i tu się znowu mylisz, Feniks ma większe prawa niż Simm z samej funkcji to wynika

Kurwa wiesz w ogóle jakie ma zadania TL !!??

Opublikowano

Kurwa wiesz w ogóle jakie ma zadania TL !!??

 

wystarczy wejść na forum i zobaczyć drabinkę funkcji kto i co robi, a tak po za wszystkim nie potrafisz używać języka Polskiego bez łaciny podwórkowej?

Opublikowano

No niestety ale chyba nie było złamania regulaminu .... boją się o swoje dupska pewnie ....

Opublikowano

Został założony wątek o wypowiedziach modów dokładnie taki sam jak modzi mają o naszych ticketach.

Opublikowano

Coś zdjęć nie widać. mam napis 403 forbidden

      10       50      100    150       200      250      300       350      370      400

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...