Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysl na Mange


Peleos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przeczytaniu paru mang i poradnikow postanowilem napisac swoja mange a o to fabula w 2 slowach :

 

Psychopata chcial sie na kims zemscic ,ofiaze zaszyl oczy (i oczywiscie zabil) spodobalo mu sie i zaczol to powtazac (jak to psychopaci) , goni go policja i pewien wydzial specjalny.

 

napisz co o tym myslisz a moze masz lepszy pomysl :-) ?

Dla mnie spoko tylko dodałbym coś jeszcze a mianowicie:

1.Typ:Na pewno horror i dramat (Może jeszcze romans) ^_^

2. Rodzaj: Detektywistyczne

No to w oddziale specjalnym musi być jakiś super mądry gościu który rozwala system i jest najlepszym detektywem na świecie(Bodajże jak L w Death Note).Zabójca jest genialny w swym fachu, zabija jak duch nie ma żadnych poszlak ani dowodów.I jeszcze jest dziewczyna która kocha tych 2 głównych bohaterów nie wie którego wybrać, ale w końcu wybiera zabójce(nie wie że nim jest).Ten psychopata zabija tą laskę przypadkiem, w końcu pan detektyw go znajduje gdyż dowiedział się że on ją zabił, następnie zabija psychopatę chodź zabronili mu to zrobić(Zemsta).Koniec laska nie żyje psychopata też a Detektyw siedzi do końca życia w pudle ^_^

To by było na tyle, pozdro :)

@down

Nie poco miałbym sobie jaja robić, napisałem po swojemu (poza tym jakbyś pomyślał to po samej długości odpowiedzi wiedziałbyś że piszę na poważnie ^_^ )

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Dla mnie spoko tylko dodałbym coś jeszcze a mianowicie:

1.Typ:Na pewno horror i dramat (Może jeszcze romans) ^_^

2. Rodzaj: Detektywistyczne

No to w oddziale specjalnym musi być jakiś super mądry gościu który rozwala system i jest najlepszym detektywem na świecie(Bodajże jak L w Death Note).Zabójca jest genialny w swym fachu, zabija jak duch nie ma żadnych poszlak ani dowodów.I jeszcze jest dziewczyna która kocha tych 2 głównych bohaterów nie wie którego wybrać, ale w końcu wybiera zabójce(nie wie że nim jest).Ten psychopata zabija tą laskę przypadkiem, w końcu pan detektyw go znajduje gdyż dowiedział się że on ją zabił, następnie zabija psychopatę chodź zabronili mu to zrobić(Zemsta).Koniec laska nie żyje psychopata też a Detektyw siedzi do końca życia w pudle ^_^

To by było na tyle, pozdro :)

tez se jaja robisz czy na serio ?

ps.(widze ze lubisz FF)

Opublikowano

To by było nudne. Banalna fabuła. Wysil się i wykombinuj coś ciekawszego i oryginalnego.

 

Jeżeli jednak chcesz się trzymać tego psychopaty, to lepiej jak by miał jakieś nadprzyrodzone moce i wyrzynał wszystkich dookoła.

//Zakaz gifów-Dektored

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...