Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Coś Przestraszyło Mnie Na BoxyBocie !


baton123211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze Nie Zapisałem SS SZkoda

Mianowicie Wyskoczyło Mi Ze Pokazał Się Na Mapie Admin Uderzył Mnie Raz I Koniec

 

 

 

UTC 2012-05-23 17:37:32 ADMIN id=61089444 nick=Raptor_Team_PL rank=21 ship=98

 

 

 

Czy Moge Dostac Bana ?

 

 

 

Bo Jak DOtąd Moge Się Logowac ! I Grac Normalnie

mca.png<-- Online

 

Zbieram +

Opublikowano

Ja to samo mam. O co chodzi?

Chyba Chodzi O To Ze Admin Leciał I Cie Walnął I Masz Warna Albo Bana

Nie Jestem Pewien

mca.png<-- Online

 

Zbieram +

Opublikowano

PL2 Bana nie mam bo grać moge.

PL2 Bana nie mam bo grać moge.

Spokojnie napewno to nie jest ban, jezeli by to juz mial byc ban to by na konto sie nie zalogowal i konta nie byloby w rankingu. Spokojnie to napewno jakis bug ktory lada moment zostanie naprawiony. Na twoim miejscu napisal im tiketa o tym. Mysle ze pomoglem :)
Opublikowano

@up

Witam szanowny team BugPointu.
Dziś bocąc sobie wyskoczył mi taki komunikat:
"komunikat"
Czy to wina waszych serwerów czy mojego bota??
Proszę o szybką odpowiedź.
Z poważaniem, Botuser.

xD

262xro2.jpg

xD

Opublikowano

@up

Witam szanowny team BugPointu.
Dziś bocąc sobie wyskoczył mi taki komunikat:
"komunikat"
Czy to wina waszych serwerów czy mojego bota??
Proszę o szybką odpowiedź.
Z poważaniem, Botuser.

 

Solidarnosci pewnie by tak napisał....

A co do bana prędzej czy później i tak go dostaniesz

Opublikowano

Uwież źe potrafie bocić i nie dostałem juz przez dobry rok. Nawet warna

Uwież źe potrafie bocić i nie dostałem juz przez dobry rok. Nawet warna

Omg.. ludzie nie chodzi mi ze napisac ze sie bocilo, porostu latajac sobie na mapie wyskoczyl mi blad i nie wiem co to jest. O to mi chodzi xD
Opublikowano

Uwież źe potrafie bocić i nie dostałem juz przez dobry rok. Nawet warna

 

To nie jest kwestia umiejętności tylko farta. Ja boce od dwóch miesięcy 24/7 na boxach... Też nie mam warna. Nie mam super tajnej techniki bocenia tylko po prostu farta...

Opublikowano

Hehe ciekawe zaraz im napiszę :D

 

Witam szanowny team BugPointu.
Dziś bocąc sobie wyskoczył mi taki komunikat:
"komunikat"
Czy to wina waszych serwerów czy mojego bota??
Proszę o szybką odpowiedź.
Z poważaniem, Botuser.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...