Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Pam Harvest - Jakiś Błąd ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Właśnie zainstalowałem sobie moda "Pam Harvest" na wersję 1.2.5. Specjalnie ściągnąłem też TooManyItems, by zobaczyć czy wszystko jest, i tak, jest lecz nie mogę nic z tego zjeść. o co chodzi ? Naciskam ppm i dane nasionko/owoc i nic. Mam też kilka innych modów wgranych, może jest coś niekompatybilnego?

 

 

Minimapa

EE2

Better Enchanting

InvTweak

CraftGuide

Assembly Mod

 

 

Pozdrawiam

 

 

Edit: To samo jest z kanapkami itd.

Opublikowano

Truskawek nie można zjeść...

Wszystkich owoców nie da rady zjeść... Dziwne...

 

Hmm... Teraz zauważyłem, że z kanapkami jest to samo...

Wgrywaj mody od początku ale jako pierwsze wgraj Pama...

Oczywiście te Modloadery i ten cały syf, który wymaga mod też wgraj.

---

 

Opublikowano

po prostu wgraj tylko modloader i pam harvest i sprawdź czy ci działa a potem to tylko formalność wgrywaj po kolei mody i sprawdzaj po którym ci się buguje

Opublikowano

@Up zaraz sprawdzę i dam edita

 

 

 

To samo .. nawet jak pobieram rózne paczki modów nadal nic nie mogę jeść ... ma ktoś to samo ?

Opublikowano

Moja głupota, nie sprawdziłem jednej waznej rzeczy. Owe przedmioty dodają nam wytrzymałość, renegerują ją :D A nie serduszka.

 

 

Do zamknięcia / bin'a

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...