Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Torchlight II czy uważacie go za rywala D III ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mpc nie popiera piractwa :)

 

D3 a TL to duża różnica.

MPC nie popiera piractwa hehehe ! Raczej nie ?? Tylko tak się pisze....

 

Nom różni się :) Ale czy mógł byś rozwinąć tą myśl ??

 

 

 

Oglądajcie od 8:10

 

Ja sądzę identycznie :) Torchlihgt 2 miażdży Diablo 3 ! Pod wszystkimi względami !

Np:

- room 6-8 graczy

- Bardzo ale to bardzo obszerne mapy

- Liczba bosów jak i dungeonów

- Rozwój postaci ( Unikatowe Buildy )

- Liczba broni

- Kampania do 100lvla której na pewno nikt nie przejdzie w 2 dni

- Ogromna grywalność

- plastyczny i bardziej płyny silnik graficzny od D3

- Rozwój pupila (pet)

- Prze ogromna rozkosz głoszenia prawdy na długie godz gry

- Lan

- Cena

 

Torchlight to zwycięzca debiutu roku 2009 !

 

Zobaczymy 19 Czerwca co zniknie z półek szybciej !

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Dużo "dzieci" ocenia to grę bo kupiło diablo III i uważają ze jest o wiele lepszy od TII a nawet nie grali w jedynkę ;/ ludzie jak czytam na jakiś forach o Torchlight II to każdy piszę ze nic nie pobije diablo III lub jakieś inne Farmazony 10 lat ludzie czekali na Diablo III a grę można na luzie przejść ;/ uważam ze Blizard mógł włożyć więcej serca w tą produkcje ;/

Opublikowano

Why not ? Torchlight 1 miał sporo minusów, ale był zjadliwy jak dla mnie. A Torchlight 2 naprawia te minusy, i myślę że można mówić o pewnej rywalizacji. Nie zapominajmy że nad Torchlightem pracuje dawna ekipa Blizzard North. :)

Opublikowano

Nie wiem jak wam, ale mi w torchlighcie sieczyło się 1000x przyjemniej niż w DIII. Ta gra po prostu daje niesamowitą satysfakcję i fun z zabawy! :D

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Rojovi Też dobrze się grało w Torchlight'a ;]

Jak dla mnie mało postaci do wyboru jest w grze :D ja wole olbrzymi wybór postaci ... ;)

Opublikowano

A niby D3 teraz ma wybór w postaciach duży ? :P

 

Barbarzyńca, Witch Doctor, Monk, Demon Hunter, Wizzard i na tym koniec. :P

 

Chociaż w TL2 mogli dać większy wybór. :/

Opublikowano

Zagrałem w TL2 i w D3, ale mimo wszystko wolę grę Blizzarda. Diablo już cieszy się ogromną popularnością, ale mam nadzieję że TL2 również się wybije. Pare aspektów z Torchlighta bardziej mi się spodobało niż te z Diablo 3.

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...