Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Jestem Nowy i potrzebuję pomocy!


MrDeViX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Postanowiłem zagrać w Tibię i powiem szczerze.. GÓWNO rozumiem. Jakby co to nie na globalu, tylko na OTSie o nazwie Dinera. Nie wiem zupełnie nic na temat Tibii. Nie wiem jak używać spell'i, nie wiem skąd brać EQ, nie wiem gdzie expić.. NIC, kompletnie. Jakby był ktoś tak miły i postanowił udzielić kilku rad, to byłbym szczęśliwy :D

urechisyg.png

Opublikowano

Nie wiem jak jest na danym ots'ie .

 

Ale kupuje się skille u NPC , bądź są od początku .

Potem się skilluje m lvl przykładowo utevo lux (czar dający "światło") itp .

 

Opisz jakie raty na serwie , pod jaką tibię itp i czego dokładnie chcesz się dowiedzieć a czego tylko przykładowo .

Opublikowano

Nie wiem jak jest na danym ots'ie .

 

Ale kupuje się skille u NPC , bądź są od początku .

Potem się skilluje m lvl przykładowo utevo lux (czar dający "światło") itp .

 

Opisz jakie raty na serwie , pod jaką tibię itp i czego dokładnie chcesz się dowiedzieć a czego tylko przykładowo .

 

Dinera OTS

 

Tibia 8.60

 

port 7171

 

ip dinera.dyn.pl

 

Exp Stages

 

1-50: x 400

 

50-100: x 200

 

100-130: x 100

 

130-150: x 60

 

150-170: x 30

 

170-190: x 10

 

190-200: x 5

 

200 +: x 2

 

Skills: x 30

 

Magic Level: x 10

 

Loot: x 3

 

Houses: 100 lvl +

 

Protection level: 100 lvl +

 

PZ Lock: 60 seconds

 

White Skull Time: 8 minutes

 

 

 

Mało co z tego ogarniam, ale tak jest napisane w Server Info na stronie tego OTSa :P

 

Chciałbym się dowiedzieć np. od jakiego NPC brać spell'e itd... Wgl. nie ogarniam tego :P

urechisyg.png

Opublikowano

Czary masz od początku , powiedz mi jeszcze kim chcesz grać ;)

 

Knightem ?

Sorcererem ?

Palladynem ?

Druidem ?

 

Druid ^^ Jak wgl. ich używać?

urechisyg.png

Opublikowano

czary masz podane na stronie , oraz potrzebne do nich m lvl .

Wpisujesz ję w to "pole" gdzie piszesz .

Lub ustawiasz pod hotkeye

nowyobrazmapabitowa3qp4.png

 

2.

nowyobrazmapabitowa4mf7.png

 

pod F1 jak masz zapisujesz np exura vita (czar leczący) zaznaczasz Send automatically i ok .

 

Klikając F1 używasz wpisanego czaru .

 

Mam nadzieje , że pomogłam chodź trochę .

Wytłumaczyć coś jeszcze ;)?

Opublikowano

czary masz podane na stronie , oraz potrzebne do nich m lvl .

Wpisujesz ję w to "pole" gdzie piszesz .

Lub ustawiasz pod hotkeye

nowyobrazmapabitowa3qp4.png

 

2.

nowyobrazmapabitowa4mf7.png

 

pod F1 jak masz zapisujesz np exura vita (czar leczący) zaznaczasz Send automatically i ok .

 

Klikając F1 używasz wpisanego czaru .

 

Mam nadzieje , że pomogłam chodź trochę .

Wytłumaczyć coś jeszcze ;)?

 

Wielkie dzięki :) Hmm... Co muszę wiedzieć jako początkujący?

O! Gdzie mogę zakupić potiony? Jeszcze zauważyłem, że niektórzy gracze poruszają się bardzo szybko, jeden mi powiedział, że muszę mieć 15 lvl i coś na U jeszcze.. Nie pamiętam co :P O co chodzi? Co mam zrobić?

urechisyg.png

Opublikowano

Wielkie dzięki :) Hmm... Co muszę wiedzieć jako początkujący?

O! Gdzie mogę zakupić potiony? Jeszcze zauważyłem, że niektórzy gracze poruszają się bardzo szybko, jeden mi powiedział, że muszę mieć 15 lvl i coś na U jeszcze.. Nie pamiętam co :P O co chodzi? Co mam zrobić?

Zależy od serwera , musisz popytać ludzi kto sprzedaje .

Sam mlvl (magiczny level) nie wystarcza do używania niektórych czarów na niektóre trzeba mieć też wyższy lvl zwykły , odblokuje ci się wtedy utani hur bądź lepszy czar utani gran hur . Dzięki niemu szybciej biegasz

Opublikowano

Zależy od serwera , musisz popytać ludzi kto sprzedaje .

Sam mlvl (magiczny level) nie wystarcza do używania niektórych czarów na niektóre trzeba mieć też wyższy lvl zwykły , odblokuje ci się wtedy utani hur bądź lepszy czar utani gran hur . Dzięki niemu szybciej biegasz

Zapomniałaś dodać jeśli się chcę kupić takie czary to potrzeba konta premium ;)

 

btw; jeśli będzie cie stać kup boot of haste dodaje +20speed'a :)

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Zapomniałaś dodać jeśli się chcę kupić takie czary to potrzeba konta premium ;)

 

btw; jeśli będzie cie stać kup boot of haste dodaje +20speed'a :)

 

Exp jest dosyć szybki , polecałabym zbieranie na softy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...