Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mini Tut -> Kilka słów o "Tyranidzkim Skażeniu" .


Casino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie w moim pierwszym poradniku , w którym opiszę , co to jest i na czym polega Tyranidzkie Skażenie.

______________________________________________________________________________

 

Tyranidzkie Skażenie -> to wskaźnik , który po wykonaniu kilku misji fabularnych pojawia się na ekranie widoku planety . Ale po co On ? Pasek rośnie gdy nie wykonujemy żadnych misji przeciwko Tyranidom Jeśli pasek rośnie to musi i opadać . Opada on gdy postępujemy przeciwnie tzn. wykonujemy misje i pokonujemy Tyranidów . Aha , super . Tylko po to on jest ? Nie , służy on głównie to ostrzegania nas przed pewnego rodzaju poziomem trudności w walce przeciw Tyranidom tzn. im większy pasek tym trudniej będzie pokonać Tyranidów ( tzn. będzie ich więcej i ciężej Nam będzie ich pokonać ) , a gdy pasek jest niski to Tyranidzi są słabsi tzn. jest ich mniej i mniej efektywnie walczą . Gdy pasek osiągnie maks. wartość , nic się nie stanie .

 

_______________________________________________________________________________________

 

Dzięki za przeczytanie mojego skromnego Tuta . Proszę o oceny , oby dobre . Jest to taka błahostka ale początkującym się przyda .

Opublikowano

A ma to wpływ na ostatnią misje ?

Ma to wpływ na każdą misję . :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...