Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mordekaiser, władca złomu.


Mysterious.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

 

Zazwyczaj jak wyfeedują bota, tak kupuję thormail.

 

Nie wiem co tam jeszcze naspamisz, ale build mam sprawdzony.

Opublikowano

@Up

 

Zazwyczaj jak wyfeedują bota, tak kupuję thormail.

 

Nie wiem co tam jeszcze naspamisz, ale build mam sprawdzony.

 

 

Patrząc na nich oni grają dopiero mordą w tej rotacji co teraz jest .

Opublikowano

Patrząc na nich oni grają dopiero mordą w tej rotacji co teraz jest .

 

 

I tutaj misiaku jesteś w błędzie. ;)

Gdyby tak było to nie latałbym na skórce i nie grałbym nim rankedów.

1337174524-U173186.png

Mam Ci nawinąć o miłości? Tak, Chuja to prawda.

Mogę nawinac o porazkach, znam je od dawna

Opublikowano

Ja Ci radzę sprawdzić ile mordekaiserem mam przegranych gier , winów na rankedach mam 56 % z moim buildem . Więc u mnie się on sprawdza ; ).

Opublikowano

Twoje top elo to 1210 (teraz masz pewnie 1100) do tego rozegrales 300 rankedow wiec jestes turbo bad w ta gre i ty mowisz ze twoj build dziala i masz az 56% winow? HAHA USMIALEM SIE. Przeciez na tym elo wygrywa sie wszystkim praktycznie nie wazne co skladajac. Mowisz tez ze twoj build dziala na topa tylko ze na tym topie nawet nie po farmisz bo zostaniesz kompletnie zniszczony przez kazdego bruisera. W late z twoim buildem nic nie bijesz do tego giniesz w chwile skladajac jakies smieszne thornmaile ktore sa bezuzyteczne na kazdego championa

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Ja nie mówię o EU Nordic tylko o Weście , zresztą mówię Morda jest offtankiem lub tankiem co 3 osobą Ci o tym powie , masteriesy są ok rozłożone , ale build jak dla mnie Cienki , żebyś się chłopie nie ździwił jak na topie Cie taki morda zjedzie ; )

 

 

ja nie wiem ale mam 450 ap + resistsy + hp i 30 % cooldowna z wszystkimi potami :)

Opublikowano

Ja też mam niskie elo, ale Thornmail na Mordego hahuauhauhuauhuahuauhuauha.

 

co 3 osoba Ci to powie (co 3 osoba jest trolololem)

 

na Mordego co najwyżej Rylai (core ze względu na slow) i ew. na koniec Warmog gdy już serio trzeba hapsów

 

ja na topie jadę morde z thornmailem, jestem koksu?

Gold Member

 

nvm

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...