Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mordekaiser


Jottex.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Historia:

 

Podczas ostatniego zimowego przesilenia - najdłuższej nocy w roku - z zapomnianych alejek Noxus wynurzyła się wyjątkowa istota. Miała prawie dwa i pół metra, zakuta była w zbroję z ostrymi jak brzytwa szpikulcami i kazała zwać się Mordekaiserem. Nikt nie jest pewien, co kryje się pod metalowym pancerzem. Niektórzy twierdzą, że to śmiertelnik, którego serce stało się żelazne. Inni twierdzą, że to jakiś mroczny nieumarły. Jeszcze inni uznają, że to tylko zwiastun strasznych i bezprecedensowych wydarzeń. Pomimo ciekawości, przepełniającej opinię publiczną, nikt nie odkrył, co kryje się pod metalową powłoką. Wiadomo jednak, że: Pewnego dnia Mordekaiser pojawił się bez zapowiedzi w Institute i głosem, który wywołał gęsią skórkę wśród tych, którzy go słyszeli, poprosił o pozwolenie na wstąpienie do League of Legends.

 

Widząc go, większość osób będzie trzymała się na dystans, na szczęście nie wiedząc, że jego dotyk jest jak plaga. Nieszczęśnicy, którzy dostaną się w jego ręce, staną się ofiarami nieuleczalnej zarazy. Mordekaiser wydaje się być w niewytłumaczalny sposób powiązany z chorobami, jakby karmił się nimi, a one z kolei stanowiły esencję jego mrożącej krew w żyłach postury. Często błąka się po slamsach Noxus, a zwłaszcza tam, gdzie szaleją zarazy i epidemie. W jego sprytnych rozgrywkach taktycznych, szlachetnej postawie oraz nieziemskim tonie głosu wygłaszającym komendy, jest jednak coś, co sprawia, że wiele osób wierzy, że Mordekaiser nie jest tylko zwykłym piechurem. Niektórzy widzą w nim wyraźne cechy generała. Wielu zaakceptowało tę możliwość, lecz spać nie daje im jedno pytanie: Jeśli Mordekaiser jest generałem, jaki piekielny legion znajduje się pod jego rozkazami.

 

'Ludzie uważają, że jego zbroja go chroni, ale obawiam się, że, przynajmniej chwilowo, chroni ona nas.' - Rozuel Fecirem, Arcysędzia, w trakcie postępowania dotyczącego Mordekaisera'

 

 

 

Umiejętności:

 

82-5.png82-1.png82-2.png82-3.png82-4.png

(Wszystko opisane po kolei)

 

a) Umiejętność pasywna - część zadanych obrażeń za pomocą umiejętności przekształca się w tymczasową tarczę pochłaniającą obrażenia.

B) Mace of Spades - Jeden cios mordekaisera otrzymuje dodatkowy bonus do uderzenia, a ono jest tak silne, że "echo" ataku uderza w trzy pobliskie jednostki.

c) Creeping Death - Chmura fragmentów metalu otacza Mordekaisera, dodając mu dodatkowy pancerz oraz redukcję obrażeń magicznych.

d) Siphon of Destruction - Mordekaiser zadaje wrogom obrażenia, którzy znajdują się na obszarze stożka.

e) Children of the Grave - Mordekaiser oznacza przeciwnika, co sekundę wysysając z niego nieco życia. Po ew. zabiciu wroga, jego duch trafia w posiadanie naszego bohatera na pewien czas.

 

E Q E W E R E Q E Q R Q Q W W R W W

 

 

 

Runy:

 

 

greater-mark-of-insight.pnggreater-glyph-of-focus.pnggreater-quintessence-of-insight.pnggreater-seal-of-vigor.png

 

a) + 0.95 magic penetration

B) - 0.65% cooldowns

c) 1.89 magic penetration

d) 0.43 health regeneration

 

 

Build:

 

AP Tank:

 

regrowth-pendant.gifhextech-revolver.gifsorcerers-shoes.gifwill-of-the-ancients.gif3116.png3146.png3089.png3083.png

 

AP:

 

regrowth-pendant.gifsorcerers-shoes.gifwill-of-the-ancients.gifrabadons-deathcap.gifvoid-staff.gifdeathfire-grasp.gif3116.png

98763533515051689628.png

Opublikowano

Dobry build, ale dodaj masterki.

No i to nie jest poradnik, tylko build.

Ujdzie.

 

Przyjmuję do wiadomości, trzeba zmienić z przedrostku "Poradnik" na "Build", ale jak wrócę do domu, zmienię kilka rzeczy, a raczej dodam, rady i masterki.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Jak dla mnie runy bezsensowne, już lepiej sprawdzają się typowe ap carry runy albo full magic resisty ( jeśli idziemy nim na mida)

Opublikowano

zaczyna sie zawsze z butami i 3 potami, do tego runy masz beznadziejne i na morde zawsze musi rylai byc jako first item inaczej sklada sie od wszystkiego

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

runy moim zdaniem złe.Cdr i hp regen bym zmienił,do itemów dodał lich bane lub absyssala.

runy żółte używam armor , a niebieskie magic resist per lvl , polecam takie :)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Ja bym trochę zmienił builda.

 

Nie zaczynaj z tym itemem na hp regen, tylko buty + 3 hp poty. Później lecisz wote, rylai, rabadon, tutaj sytuacyjnie. Można lich bane albo void staff albo coś na survi.

Opublikowano

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/mordekaiser-the-metallic-nightmare-201550

 

Runki, rozdanie skilli, przerobiony build.

Panu już dziękujemy.

Opublikowano

ach ten mobafire najlepsza strona na swiecie o lolu

chyba najgorsza

@top plagiat?

jak by co, nie zaczynaj z tym kryształkiem na regen. hp ,ja zaczynam z tarczą i jest good : )

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/mordekaiser-the-metallic-nightmare-201550

 

Runki, rozdanie skilli, przerobiony build.

Panu już dziękujemy.

 

Tak, to plagiat już pisalem <_<

Opublikowano

Co to za HP regen na pierwszy item? lol.

Only buty + 3hp poty, później hexteka, buty maga, wota, rylai, rabadon, sunfire cap i sytuacyjnie.

Co to wgl za runy na morde? Jaki hp regen/cd?...

1337174524-U173186.png

Mam Ci nawinąć o miłości? Tak, Chuja to prawda.

Mogę nawinac o porazkach, znam je od dawna

Opublikowano

Zawsze składam pierwszy naszyjnik i na lane utrzymuje się bardzo długo. Spelle kosztują HP i to mi pozwala wrócić do tureta, odczekać sekundę i jest okay.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Zawsze składam pierwszy naszyjnik i na lane utrzymuje się bardzo długo. Spelle kosztują HP i to mi pozwala wrócić do tureta, odczekać sekundę i jest okay.

 

Dlatego się kupuje pierwsze buty +3hp poty żebym móc odnowić sobie hp.

1potka - 150hp

3potki - 450hp

Jak dobrze farmisz to po pierwszym powrocie do bazy masz hexteka.

1337174524-U173186.png

Mam Ci nawinąć o miłości? Tak, Chuja to prawda.

Mogę nawinac o porazkach, znam je od dawna

Opublikowano

A więc kilku z Was pisało durnoty w stylu "Skopiowany build" - nice guys. Jeśli naprawdę jesteście takimi debilami i myślicie, że korzystam z takich stron jak mobafire to jesteście naprawdę... już nie dokończę. Najpierw spójrzcie czy sami robicie buildy, po drugie sam tak gram odkąd mam tą postać. Nic nie skopiowałem, tak jak rozdaje skille tak jest tutaj wstawiłem, takie itemy jak składam tak kolejno wstawiłem. Co do runek tylko je podpatrzyłem, opisy samemu pisałem więc proszę nie posądzajcie mnie o plagiat. Osoby które mnie znają wiedzą, że nigdy bym nic nie skopiował.

 

Byłem na innych forach i gdy ktoś zrobił build doceniano jego starania. Tutaj przyznam szczerze połowa ludzi to gnoje którzy siedzą w tym dziale i piszą co jest źle, nie patrząc na to co dobre i etyczne. Jesteście pozerami, którzy oceniają innych nie patrząc na siebie i nic innego, egoiści. ;)

98763533515051689628.png

Opublikowano

A więc kilku z Was pisało durnoty w stylu "Skopiowany build" - nice guys. Jeśli naprawdę jesteście takimi debilami i myślicie, że korzystam z takich stron jak mobafire to jesteście naprawdę... już nie dokończę. Najpierw spójrzcie czy sami robicie buildy, po drugie sam tak gram odkąd mam tą postać. Nic nie skopiowałem, tak jak rozdaje skille tak jest tutaj wstawiłem, takie itemy jak składam tak kolejno wstawiłem. Co do runek tylko je podpatrzyłem, opisy samemu pisałem więc proszę nie posądzajcie mnie o plagiat. Osoby które mnie znają wiedzą, że nigdy bym nic nie skopiował.

 

Byłem na innych forach i gdy ktoś zrobił build doceniano jego starania. Tutaj przyznam szczerze połowa ludzi to gnoje którzy siedzą w tym dziale i piszą co jest źle, nie patrząc na to co dobre i etyczne. Jesteście pozerami, którzy oceniają innych nie patrząc na siebie i nic innego, egoiści. ;)

 

Nie rób dramy koleżko, podałeś item builda, skopiowałeś ujowe runy i na co liczyłeś? Na oklaski?

 

Popraw te runy, napisz jak powinna wyglądać gra w poszczególnych fazach, jak się powinno grać przeciwko określonym przeciwnikom, bo na razie to jest bez zachwytu.

Opublikowano

Nie robię dramatu, mam dystans do siebie, ale taka jest prawda - połowa ludzi tutaj to egoiści, nie próbuj temu zaprzeczyć bo każdy widzi jak jest. :P

98763533515051689628.png

Opublikowano

Build w miare wporzadku jednak preferuje inne skille,mianowicie po e ja laduje w w poniewaz gdy sa miniony i bijesz sie kontaktowo z np.sionem wtedy rzucasz sobie w na swojego miniona albo na sb w minionach przeciwnika i ochronke masz non stop,runy tez preferuje inne ale ogolem poradnik dobry 7/10

sstwc.jpg

Opublikowano

@up

 

No wow selfheal jest w ogóle nie przydatny, zwłaszcza, że skille kosztują hp. Skończ ten spam.

 

Runki jak dla mnie na mida:

 

Mark 9x - mag pen

Seal 9x - ap flat

Glyph 9x - mres flat

Quint 2x HP i 1x ap flat (powiedzmy, można 3x hp, można 3x ap to już zależy od przeciwnika)

 

Rylai faking core mamy hapsy + dostajemy nasz jedyny cc, których morde bez tego ma 0.

 

Maxowanie skilli też op. Jako 1 maxuje się "W" bo na hardlane mamy łatwiejszy farming, ew "E" ale to na łatwiejszych lane.

 

Start buty + 3 potki oczywiście innej opcji nie widzę. Dodaj może kontry oraz vs who morde jest op :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano
@up No wow selfheal jest w ogóle nie przydatny, zwłaszcza, że skille kosztują hp. Skończ ten spam. Runki jak dla mnie na mida: Mark 9x - mag pen Seal 9x - ap flat Glyph 9x - mres flat Quint 2x HP i 1x ap flat (powiedzmy, można 3x hp, można 3x ap to już zależy od przeciwnika) Rylai faking core mamy hapsy + dostajemy nasz jedyny cc, których morde bez tego ma 0. Maxowanie skilli też op. Jako 1 maxuje się "W" bo na hardlane mamy łatwiejszy farming, ew "E" ale to na łatwiejszych lane. Start buty + 3 potki oczywiście innej opcji nie widzę. Dodaj może kontry oraz vs who morde jest op :)

 

not rly.

Rylai nie musi byc core, wystarczy ze twoj team ma niezle cc a ty dmg.

V2tsZWpPX19fZXV3X19fNTQ2X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fNF9fXzNfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Build syfny, pograj więcej mordekaiserem pod tanka.

Jeżeli robisz go pod tanka to według mnie najlepszy build jest : tabi/merkury, klepsydra, siła natury, kolczuga, rabadon, rylai, wola starożytnych/ guard angel.

06c42be071131.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...