Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mordekaiser


Jottex.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko ze morde pod tanka jest gownem bo nie ma zadnego cc, a bez rylaia ktory daje mu slowa, hp i ap jest strasznie papierowy i sklada sie praktycznie na combo od ap carry

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Ja osobiście gram Morde offtankiem. Runy typowo pod Ap i od samego początku już nieźle idę na przód. Nawet jak z początku padnę kilka razy to i tak później jestem w stanie to nadrobić. Bardzo dobrze mi się nim gra, quadra zaliczona ;)

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie robię dramatu, mam dystans do siebie, ale taka jest prawda - połowa ludzi tutaj to egoiści, nie próbuj temu zaprzeczyć bo każdy widzi jak jest. :P

Jak ktoś chodź w minimalnym stopniu ogarnia tą grę, to wie, że 90% poraników i buildów jest robione przez osoby które nawet 30 lvl nie dobiły albo takie które dopiero z wbitym 30 myślą, że wszystko wiedzą. Nie mówiąc już o kopiowaniu...

 

btw. morde full ap ssie.

buty mpen, will of the ancient, ryjal, abyssa, sunfire, ga lub inny item sytuacyjny.

Opublikowano

Co do run to preferuje inne :

 

ESENCJE : + 2 % wampiryzmu zaklęć

ZNAKI : + 0.95 przebicia odporności

PIECZĘĆ : + 1.41 pancerza

GLIF : + 0.15 odporność na magię lub + 1.34 odporność na magię

 

 

pozdrowienia.

test12w.png

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...