Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak sprawdzić, który Shaco / Wukong ,to klon.


MrSpritex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

niezbyt to dobry pradnik bo zanim ktos zobaczy czy nie ma itemow to klon-u juz nawet nie bedzie . Jesli chodzi o szako to czekamy az zacznie chodzic zadko kto potrafi tak prowadzic swoj klon ze bedzie on szedl rowno z nim ale z przodu, bo jak wiadomo klon shaco idzie zawsze za nim i ida rowno. A jesli chodzi o klon wukonga to wystarczy ze jak bedzie on szedl i uzyj kolnu to odrazu przeskakuje on do pewnej pozycji i nie swieci sie tak bardzo i nie posiada buffow jak je ma

Opublikowano

To nie działa...

Klon Shaco ma itemy, tak samo klon wu.

Można rozpoznać go po blue / red buffie, albo przedmiotach ( które dają animacje ). U shaco można wykonać 1 aa i będzie wiadomo czy bijemy mu więcej niż ad mamy. Na Wu Konga polecam lee sina i daleko małpka nie zajdzie.

graphic.png

Opublikowano

Nie ma sposobu żeby rozpoznać klona shaco/wukonga, jeżeli grasz już troche w LoLa to wiesz odrazu czy to klon czy nie. POTRZEBA PARKTYKI A NIE SPOSOBU.

Opublikowano

Bezsensowny poradnik dla Wukonga.

Nawet nie wiesz jak trollowałem wukongiem stając w miejscu a gościu zapierdalał dalej, później robiłem klona i uciekałem.

Opublikowano

Klon wukonga można też poznać po tym, że jego kolor ubrania zmienia się z czerwonego na zielony. Ale metoda z Shaco jest przydatna, tylko czasami w TFach ciężko kliknąć akurat na shaco.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Klon wukonga można też poznać po tym, że jego kolor ubrania zmienia się z czerwonego na zielony. Ale metoda z Shaco jest przydatna, tylko czasami w TFach ciężko kliknąć akurat na shaco.

Ciekawe , zmienia się na zielony ? Jakbyś chciał wiedzieć to zmienia się tylko dla cb czy też sojuszników . Enemy team nie widzi tego ...

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...