Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Serwer Huśka Mana-Mana [Download]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Supeeeeeeeer szukałem tego wiele godzin na kompie ! wielkie dzięki, ale może zrobiłbyś filmik jak wgrywac takie mody na serwer ? ;]

 

bądź poradnik : D

Może kiedyś na razie nie mam czasu moze w wakacje :D

mca.png

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie widze mobów z

Mo'creatures czemu ?:f

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

to co @up, na singlu wszystko ładnie pięknie ale na multi nie widze mobów z mo'creatures

Nie mam pojecia dlaczego (czytajcie inne komentarze) Nie ma mobów u innych są a u innych nie do dzis tego nie rozszyfrowałem

mca.png

Opublikowano

Mam prośbę, czy da radę wgrać crafting guide? Proszę :) Jak wgrasz masz u mnie wszystko co sobie zechesz jakieś łapki w górę czy plusy ;d

 

PS: Jak wgrasz AirShipmod (mod na balona) to będziesz koksem :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Myślałem, że może będzie plugin na manę, albo coś podobnego. Ale nie zmienia to faktu, że masz + za fatygę.

Pewnie dlatego że server nie bukkit nie posiada pluginow '' Profesjonalisto''
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hm.. dlaczego jak chce wejść na server pisze mi że nie mam mod_EE 1.4.4.1 ? :P Automatycznie nie moge wejsc na server : )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A mi nie działa :( Jak chce włączyć server za pomocą : minecraft_server to otwiera się i pisze coś takiego :

 

 

 

[WARNING] Failed to log to server.log

java.io.IOException: Couldn't get lock for server.log

at java.util.logging.FileHandler.openFiles(Unknown Source)

at java.util.logging.FileHandler.<init>(Unknown Source)

at iv.a(SourceFile:47)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.s(MinecraftServer.java:153)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:411)

at dn.run(SourceFile:492)

[iNFO] Starting minecraft server version 1.2.5

[iNFO] Forge Mod Loader version 1.0.0.74 for Minecraft 1.2.5 loading

[FINE] No mod directory found, creating one: C:\Windows\System32\mods

[sEVERE] Attempting to load mods from C:\Windows\System32\mods, which is not a directory

[FINER] THROW

cpw.mods.fml.common.LoaderException

at cpw.mods.fml.common.Loader.load(Loader.java:314)

at cpw.mods.fml.common.Loader.loadMods(Loader.java:527)

at cpw.mods.fml.server.FMLServerHandler.onPreLoad(FMLServerHandler.java:119)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.s(MinecraftServer.java:155)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:411)

at dn.run(SourceFile:492)

[sEVERE] Unexpected exception

cpw.mods.fml.common.LoaderException

at cpw.mods.fml.common.Loader.load(Loader.java:314)

at cpw.mods.fml.common.Loader.loadMods(Loader.java:527)

at cpw.mods.fml.server.FMLServerHandler.onPreLoad(FMLServerHandler.java:119)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.s(MinecraftServer.java:155)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:411)

at dn.run(SourceFile:492)

 

 

Nie wiem czemu tak jest :( Bardzo proszę o pomoc ponieważ bardzo chciałbym zagrać na tych modach :(

 

PS. Wszystko zrobiłem jak w poradniku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...