Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plik Odpowiedzialny Za Servery Metin2pl


Waceq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak:

Chciałbym obejść patch z PLa robiac .bat w folderze z 2008r.

Wszystko działa swietnie, na Monku moge grac ;],ale:

Jak to często bywa głowną postać mam niestety na s6, kiedy Client z 2008r ma niestety tylko s1-s5.

 

I tu szukam pomocy. Czy ktoś wie, który plik odpowiedzialny jest za servery??

Żeby tylko wrzucić plik z serwerami z patchowanego Metina do clienta z 2008 ;]

 

Poleci sporo 5* jeśli ktoś wie , który to plik.

Opublikowano

Ok, lipa, za servy odpowiedzialny jest Metin2.bin...

Dalem nowy Metin2.bin do starego folderu to juz jest ten glupi patch....

 

 

Juz wiem co trzeba żeby były nowsze serwery.

I tu kolejna prosba. Jezeli ma ktos zainstalowanego MEtina, spatchowanego, ale dzisiaj jeszcze go nie odpalal (nie pobieral jeszcze torrenta) to niech z tego foldery upnie plik metin2.bin

 

 

Poleci duuuuuzo 5*

 

Opublikowano
Locale_pl.eix

Locale_pl.epk

 

 

Nie, to nie te pliki odpowiedzialne za serwer, próbowałem.

 

 

 

Juz wszystko ok, Do zamknięcia ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...