Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Myślicie Będzie Crack Lub Emulator Do Diablo III?


EZPS123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja znowu myślę że szybko na piracie nie pogracie;)

Emulator może i będzie kiedyś ale zanim będzie odbugowany i zdatny do gry to hohohoh...:)

 

Kupuj dobre gry a nie piratuj:)

Diablo jest akurat warte swojej ceny.

Siema Eniu;)


Opublikowano

Będzie, na pewno. Może nie teraz ale w przyszłości na bank, jak do każdej gry.

 

Crack'a raczej nie będzie (tak myślę) ale emulator raczej tja.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Biedne diablo, już chcecie piracić i je hackować :D

 

Może ktoś na MPC napisz cracka haha :D

Nie no, ja jak będę miał kasę to na pewno kupię, gra warta ceny. A Emulator, daleka przyszłosć

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Nie ma zabezpieczeń nie do złamania tyle w tym temacie... xD

 

up: nikt z tego forum nie napisałby cracka do diablo III, dałbym sobie głowę obciąć o ten zakład!!!

Opublikowano

Na stówe będzie a poza tym np. ja nie mam kasy na diablo3 i nie wygląda ze w najbliższej przyszłości mieć będę!

2qm2rty.jpg

 

Sygna Wykonana Przeze mnie!

Opublikowano

A ja znowu myślę że szybko na piracie nie pogracie;)

Emulator może i będzie kiedyś ale zanim będzie odbugowany i zdatny do gry to hohohoh... :)

 

Kupuj dobre gry a nie piratuj:)

Diablo jest akurat warte swojej ceny.

 

Oj nie powiedziałbym, że Diablo 3 jest warte swoej ceny. W życiu bym nie dał 200zł za takiego średniaka :/ Gdyby nie marka ta gra nie kosztowałaby tyle.

Co do emulatora, jeżeli powstał do bety to wkrótce pewnie i do finalnej wersji powstanie, ale nawet jeśli to daleko mu będzie do battle.net'u ;p

Opublikowano

Biedne diablo, już chcecie piracić i je hackować :D

 

Może ktoś na MPC napisz cracka haha :D

Nie no, ja jak będę miał kasę to na pewno kupię, gra warta ceny. A Emulator, daleka przyszłosć

Nie będzie cracka do diablo 3. Najprawdopodobniej emulator połączą z exekiem, żeby kartofle nie płakały, ze nie działa.

Opublikowano

Jasne , że będzie kwestia czasu , czego skidrow nie zrobił a tutaj cytat :

Have patience.We are working on emulated server and crack.Spamming with youtube and other site links will lead to comment ban for posting fake cracks.
At the moment we cannot say much,but we are working on it.
We will update when it’s ready.
-Staff

Daje im 2-3 tygodnie i crack jest.

Opublikowano

hhe raczej nie ,bo diablo zabezpieczone jest ze strony servera ,wiec pozdro klienta sobie zhackuja i co ? -nic.

musieliby sie włamac na servery blizzarda i tam wszystko piracic i na swoje servery ,a tam to zhakowac . diablo 3 to juz gra internetowa ,prawie mmo ...

nie zhakuja tego ,ale mozecie czekac na darmowe privy :)

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Bywalec
Opublikowano

@Opelit

Jesli był emulator do bety do bedzie też emulator do org..

Złamią to jak złamali AC II

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

%UP emulator do bety pozwalal na chodzenie sobie z tego co czytalem czyli nie ma potworów itp ,bo te sa tak jak w grach mmo pobierane z servera ...

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Skidrow pewnie wyda jakiegoś cracka za tydzień max dwa.

 

Na pewno będzie jakiś crack.

random.jpg

Opublikowano

Ludzie i tak z crackiem przez battle net nie pogracie.. -.-"

Dużo osób czekalo na to 12 lat. Ile trudu wlozono w ta grę za 12 lat pracy należy im się te 200 zł takie jest moje zdanie.

A wy sobie czekajcie, radzę nie robić sobie nadzieji. :)

Opublikowano

Gra jest średniakiem? Grałeś Ty w Diablo I i II? :D

 

Owszem grałem w dwójkę fajna gra. Ale my rozmawiamy o trójce.

 

Mam nadzieję, że będzie się dało pograć.

Opublikowano

Spiracenie Diablo 3 będzie wyjątkowo dużym wyzwaniem dla łamaczy zabezpieczeń ;) To że z bety udało im się zhakować to tylko wola Blizzarda. Podejżewam że wtedy dali słabsze/strasze/niepełne zabezpieczenie by zobaczyć w jaki sposób grupy hakerskie spóbują obejść ich zabezpieczenie. Wydaje się to głupią teorią ale podejżewam że tak właśnie było.

Co do złamania jest pewne że komuś to się w końcu uda, pytanie brzmi kiedy. Poza tym dalsza dyskusja nie ma sensu aż do czasu gdy się to stanie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...