Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cakecraft FB+Surv [Factions + Jobs] Dedyk 20 slotów !


Wcg

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

c6154d0cc4e51c1c.jpg

Siemanko mam do zaprezentowania mało komu znany serwer Cakecraft!

 

Główne informacje

IP:s19.mineserv.eu:46157

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Nie/Tak

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 20

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

de2zjo.gifStatus:

buddy_online.gif

 

 

Pluginy

60f86f84ddfdcbd7gen.jpg

 

Dodatkowe informacje +

Na serwerze są prace i plugin na Frakcje ! Oferujemy dobrą zabawe bez lagów (zależy również od twojego internetu), wiele atrakcji, miłą atmoswere i dobrze wybudowane budynki :) Co jest innego w naszym serwerze ? Odpowiedź jest prosta, ranga Vip ma wiele przywilejów. Nie znajdziesz lepszej oferty niż u nas ! Zapraszamy !

 

 

Zdjęcia ze serwera

 

631cb22141bc70f7gen.jpg

Informacje o administracji i tp znajdziecie na spawnie serwera cakecraft!

?

Uczeń
Opublikowano

Zapraszamy na serwer ponownie !

 

Spawn: Ciekawy +

 

Gracze: Dużo +

 

Pluginy: Dużo +

 

Forum: Tak +

 

Zasady: Ujdą +

 

Ocena: 10 / 10

 

Dzięki za opinie serwera :)

?

Uczeń
Opublikowano

Zapraszany ponownie na event ! Jest konkurs na najładniejszy domek ! Zapraszamy na serwer i do budowania domków :)

?

Uczeń
Opublikowano

Zapraszamy na serwer ! Dzisiaj możliwe że odbędzie się event :) wystarczy że będzie dużo osób :)

?

Opublikowano

serw do dupy admin wgl nie pomocny wbilem 1 raz na konto a tu /login password pozdro nieogarniety serw w ciul zero pomocy od adma jak kolega chcial mi pomoc i sie go pytal to dostal bana.. pozdro

Uczeń
Opublikowano

serw do dupy admin wgl nie pomocny wbilem 1 raz na konto a tu /login password pozdro nieogarniety serw w ciul zero pomocy od adma jak kolega chcial mi pomoc i sie go pytal to dostal bana.. pozdro

 

1.Owczar bo ktoś miał już taki nick i widocznie nie masz premium tylko nick kradniesz

2. Twój kolega przeklinał a nie pytał (proszę czytać regulamin)

 

Server JEST PRO!!!!!

DAWNO NA TAKIM NIE GRAŁEM!!!!

GORĄCO ZAPRASZAM!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

A co daje vip??

 

/warp vip tam masz tablice pod jaki numer wysłać sms i co potrafi vip :)

?

Uczeń
Opublikowano

MAM premium imbecylu a ktos sie podszywal podemnie jakbys myslal to bys zrozumial... ja pie@@@!@!re co za ludzie

 

1.Mam nick i proszę nie używaj wulgaryzmów .

2.Powiedz jaki nick

?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...