Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz jaką postać wybrać ? - Pisz tutaj !


iLoveLive

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki typ postaci lubisz najbardziej ? : Siła, szybkość

 

Jaką funkcję lubisz pełnić : Atakujący .

 

Graj barbarem, dosłownie tank jeśli chodzi o siłe . ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nie zastosuje się do schematu (sorki) ale po prostu napisze czego chce. Chce coś ala support. Aury dla drużyny, ewentualnie healowanie. Ktoś ma takie skille?

Opublikowano

Nie zastosuje się do schematu (sorki) ale po prostu napisze czego chce. Chce coś ala support. Aury dla drużyny, ewentualnie healowanie. Ktoś ma takie skille?

Mnich ma parę skilli dających bonusy w postaci szybszej regeneracji PŻ oraz takie, które przez chwilę cię leczą zamiast potek.

Opublikowano

Jaki typ postaci lubisz najbardziej? : Siła / Szybkość.

Jaką funkcję lubisz pełnić? : Atakujący / Obrońca.

Opublikowano

Pojzon bierz mnicha.

Wezmę mnicha , myślałem jeszcze nad demon hunterem ale bardziej mi się mnich podoba. Dzięki wszystkim .

Opublikowano

Jaki typ postaci lubisz najbardziej? : Siła / Szybkość.

Jaką funkcję lubisz pełnić? : Atakujący / Obrońca.

Tylko i wyłącznie MNICH:)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Jak bym powiedział tak:

1. postać Barbarzyńca do farmy

2. postać Demon Hunter do pvp

 

i to będzie moja taktyka gry :)

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Ktoś ma pomysł na postać Full Life leeching+life reg+selfheal;)?

Czyli taką która cały czas będzie miała mega dostawy HP;)?

Wydaje mi się że szaman się sprawdzi ale musze wbić 59 lvl aby mieć wszystkie skille dostosowane do tego...:)

Siema Eniu;)


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki typ postaci lubisz najbardziej? : Dalekie ataki , Siła.

Jaką funkcję lubisz pełnić? :

Atakujący / Dobijacz

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Jaki typ postaci lubisz najbardziej?Szybkość / Dalekie Ataki.

Jaką funkcję lubisz pełnić? : Atakujący

 

Łowca Demonów (Demon Hunter).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...