Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam Pytanko Dlaczego Po Zabiciu Lorda MaŁp Trudnych 63razy Pod Rząd Ani Jeden Kd Nie Dropną?


panina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli ktoś nie wierzy że tyle razy dedłem BOSSA niech się nie wypowiada zawszę moge udowodnić. Może lvl mojego BM nie jest zbyt duży ale SKILLE pięknie rozwinięte szkoda że tylko 4 ale więcej się nie dało na tym lvlu.

ubda1202.gif
Opublikowano

pomylily mi sie tematy, prosze o delete.

 

@down

delete posta mojego, bo nie w tym temacie napisalem : P

Natalcia x33

o8.o2.2o1o : ]

Opublikowano

to jest na privie , wszedlem do lohu zeby podropic medale ale chyba cos sie zbugowalo bo niemoge wyjsc wiec chodze sobie na Bossa malp ale KD nie chce dropnac . moze nastepnym razem , bo ma ochronge na G10 1 KD i P

ubda1202.gif
Opublikowano

to dajcie jakies kordy bo niemoge wyjsc stamtad , z lohu malp trudnych

PROSZĘ O odpowiedz czy KAMIEŃ kiedykolwiek dropnie???

bo 64 raz i tez nic teraz to nawet ziolo nie wylecialo :/

ubda1202.gif
Opublikowano

KD nie dropi, najlepiej niech małpy Cię zabiją i daj "Rozpocznij w mieście"...

Pomogłem? Daj 5*
Opublikowano

Hahahhaahhaa <lol2> hahahha stary kd z małpy hahahahahahaaahahha o lol......KD NIE DROPI Z MAŁP TY GŁUPIA ISTOTO !!!!!!!!!!!

Ssam pały za 5zł.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...