Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podróbka Warlord Public Hack 21.09.09(tylko To Jest Lepsze:d)


KotekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Screen:

post-24716-1253645517.png

Scan:

http://www.virustotal.com/analisis/0654681...29f9-1253596899

Download's:

1. http://rapidshare.com/files/284018967/Frec...1.9.09.rar.html

 

2. http://www.speedyshare.com/183131219.html

 

3. www.2shared.com/file/7976915/38ab2dec/Frecky_Public_Hook_21909.html

 

4. www.megaupload.com/?d=RLF5YBCM

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA FORUM I MOJĄ EDYCIE :D

NIE LICZĘ NA 5* TYLKO NA (SZCZĘŚLIWĄ GRĘ :D)

 

!!DZIAŁA NA 100% TESTOWAŁEM!!

I'm Radek47

Opublikowano

Niby czemu lepszy te same opcje :D

 

Sorry nie zauważyłem auto medic xD jednak lepszy

//Nieregulaminowa sygnatura.

Miyoshi

Opublikowano
Niby czemu lepszy te same opcje :D

 

Panie Cinek jak byś nie zauważył ma (!!AUTO MEDA!!) <------ Masz pięknie napisane :D

 

Edit@2 no widzisz:D

I'm Radek47

Opublikowano
a czemu jak uruchamiam hacka wr sie nie uruchamia??

 

Ponieważ masz podmienionego hshielda a to tego chaczka musisz miec oryginalnego

caly problem:D

I'm Radek47

Opublikowano
eheh lecheed :) nasz kotku :)

ale postarales sie :)

 

No widzisz :D poświęcam się dla forum i tak nie mam co robić oprócz uczyć się na chemie:D

I'm Radek47

Opublikowano
Sorry ale jak to odpalic odpalam hacka>potem wr>wr sie odpala i co dalej ??

 

Dalej już grasz :D a co innego :D odpalasz haczka odpalasz wr naciskasz ok ok ładuje się hshield

Wchodzisz do gry menu włącza się automatycznie więc wystarczy się lognąc i play the game!

I'm Radek47

Opublikowano

Pobralem tego hs od ciebie odpalam hacka potem wr i nic to biore znowu hack i wr warrock dziala ale hacka jak nie ylo tak nie ma ???

 

#edit

Dodam ze mam windows 7

Opublikowano
Pobralem tego hs od ciebie odpalam hacka potem wr i nic to biore znowu hack i wr warrock dziala ale hacka jak nie ylo tak nie ma ???

 

#edit

Dodam ze mam windows 7

 

Aha no to ja nie wiem jak z windowsem 7 napisz nowy post i poproś o pomoc bo ja jestem zielony wobec windows7 :D

I'm Radek47

Opublikowano

1.Kotku masz opcje edit!

2.http://www.speedyshare.com/delete.php?url=180115939&urlpass=berezeseraxa link jest do usuniecia pliku...

3.Haczek spoko!

Pomogłem daj 5* lub miły komentarz!

Opublikowano

ten cheat jest poprostu swietny wczoraj gralem na nim 5godzin i nic nie wykrylo i zaraz znowu bede gral

 

masz 5

 

Hej czołem!!! Pytacie skąd się wziąłem :D

 

 

Fajna gra

Opublikowano

EJ nie polecam używac AUTOMEDIC bo ludzie widza jak sie leczysz jak do ciebie strzelają i z boku malymi literami bialymi pisze np. Hoxies Healt 78% i pochwili pisze 100% i ludzie widza jak sie automedujesz , to taka rada

Opublikowano

zajebisty haczek no i jeszcze nie wykrywa :D

zul.png

 

Dla tych którzy źle rozumieją moderatorów

1.Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania

2.Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie

3.Moderator nie obija się - moderator czuwa

4.Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach

5.Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę

6.Moderator nie flooduje - moderator expresywnie wyraża swoje myśli

7.Moderator nie wykłuca się - moderator szkoli forumowiczów

8.Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumiaków

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...