Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zarabianie boostów w inny sposób?


szymqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Tak siedze i wypełniam ankiety na boosty wypełniłem z 30 ankiet z czego tylko jedna czy dwie działały i dostałem boosty..

Stwierdzilem że to jest troche nie opłacalne chyba ze mamy duuuuuuuuuuużo czasu..

Jest moze jakaś możliwość zarabiania boostów w inny sposób?

Jakies zarabianie na PayPal czy coś i kupywanie boostów ?

NIe będe wydawał z 50 zł na samochód ..jednak tutaj jest wszystko za boosty _._

 

Pozdrawiam

Szymqq

=*

Opublikowano

Nie,nie ma innego sposobu na zarabianie boostów niż wypełnianie ankiet czy kupno boostów za kasę.Nie opłaca się robić tych ankiet bo mogą nie dojść boosty ale w ogóle ankiet nie będzie.Więc tylko kupno bostów zostaje,bo nie ma innego sposobu za darmowe boosty.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

W sumie jest, ale sami tego nie mozemy zrobic. Oprócz ankiet Ea daje czasem kody na boosty na facebooku. Ale dają je bardzo rzadko-po jakiś aferach lub z jakiejs waznej okazji :x

 

@down

pff

I to jedyny inny sposób.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Niestety nie ma innego sposobu jedyny sposób to wykupienie sobie przez sms,przelew paysafecard itp.

Opublikowano

Ankiet nie opłaca się wypełniać ze względu na małe zarobki, a i wiele boostów nie dochodzi. A z ankietami sie coś stało?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jak wypełnisz ankietę i nie dostaniesz od razu tych boost to max 24h jest.

Opublikowano

A jakiś lepszy zarobek $ ? Czy tylko tłuc jeden wyścig? ; >

Tyle aut dodali a ja jeżdze takim złomem ze szok __.__

Opublikowano

Ja ci powiem tak, idą wakacje znajdź sobie jakąś robotę i zarobisz kase i kupisz SB.

 

 

 

Tutaj masz opisany ten bug:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/622831-tutbug-na-podwojna-kase-i-exp/

fs_pc.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...