Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Crossfire] Tworzenie konta oraz granie na Crossfire NA !


Piecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby grać na Crossfire NA potrzebujemy amerykańskiego IP, a nie które programy już nie działają więc do rzeczy !!

  • tworzymy konto na stronie


https://vpnreactor.com/default.aspx

  • następnie łączymy się z VPN'em

 

1. Klikamy Start

win7-setup01.jpg

 

 

2.Klikamy Komputer:

win7-setup02.jpg

 

3.Klikamy PPM na Połączenie , a następnie ustawienia.

win7-setup03.jpg

 

4.Tworzymy nowe połączenie:

win7-setup04.jpg

 

5.Połączenie w miejscu pracy.

win7-setup05.jpg

 

6.VPN:

win7-setup06.jpg

 

 

7.Uzupełniamy dane:

win7-setup07.jpg

 

 

Następnie:

 

 

win7-setup08.jpg

 

Username - podane przy rejestracji, password - hasło.

 

  • jak jesteśmy już połączeniu robimy konto
  • aktywujemy konto
  • włączamy i cieszymy się grą na Crossfire NA

 

 

 

To jest proste co nie ?

Opublikowano

Aby grać na Crossfire EU

Powinno być Crossfire NA :P

 

Ja tam wolę grać na EU, od czasu do czasu jakichś polaków można spotkać.

Mam jakieś konto w CF NA, więc może sprawdzę.

 

BTW. Czym się różnią CF EU od CF NA? Podobna zależność co w CA :P?

 

//Poprawiłem :P

Opublikowano

Według mnie CrossFire EU jest gorszy. Prawda, że od niedawna istnieje ale bardziej jestem przywiązany do NA, co do Twojego pytania to gdy niczym się nie różnią oprócz broni i chyba paru mapek oraz na EU jest więcej hakerów

;)

Opublikowano

 

BTW. Czym się różnią CF EU od CF NA? Podobna zależność co w CA :P?

 

 

Jak dla mnie wielka, różnica. Nawet większa jak pomiędzy CA NA, a EU. W Crossie NA masz o wiele więcej map, broni. Więcej można kupić za GP niż za ZP (odpowiednik NX)

Opublikowano

Zrobiłem wszystko co w poradniku i działa, polecam.

Zrobiłem nowe konto i gram sobie na nim.

Oczywiście lajk dla autora poradnika.

A jest jakiś sposób żeby wejść na to swoje nowo założone konto na polskim ip, bo trzeba grać na amerykańskim i są straszne lagi.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Nie, nie ma takiego czegoś. Jak próbujesz się zalogować sprawdzają za każdym razem IP, i jak masz IP poza USA block ;x

Opublikowano

Musisz zrobić wszystko tak na poradniku, konta jeszcze nie robisz, sprawdzasz czy zmieniło ci się ip, wpisujesz w google moje ip, wchodzisz na byle jaką strone i jak pokaże ci że ip masz amerykańskie to możesz zakładać konto na cf-ie.

1398258449-U383457.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa w 100%. Większości może nie działać, bo źle wpisują dane logowania.

Przy rejestracji wpisywało się dwa pola : Username i Login czy coś takiego.

Pierwsze barierka to była nazwa, a druga to login i to drugie pole przy rejestrowaniu służy za login.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poradni bardzo fajnie wykonany.|

Estetycznie, czytelnie i w dodatku są zdjęcia co i jak.

Nie wiedziałam o tym sposobie, więc dzięki za udostępnienie tego na MPC.

Szkoda tylko, że przez to jest większy Ping ;<

 

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JUZ nic sorry za spam :(

 

 

i EDIT: bardzo pieknie chodzi :D

tylko nie gram na takim koncie bo opoznienie na zmienianie broni jest z jakies 2 sekundy to pozdro z takim kontem :D

 

i ping 300+

                                            Jebnij Lajkiem :3 nie krępuj sie  <3 
                              Ble ble ble   Zbieram (+sy) !


                                                                                                                                                                                              odbyt13603526958801.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie jest problem z połączeniem :[

 

pomoże ktoś?

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie rozumiem na jednym koncie pisze ze nie dla mojego kraju jest ta wersja , a na konto z wyzszym lvlem i itemami za zp mi wchodzi bez pytania ;p Nie wiem o co w tym kaman ;pp

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

działa to jeszcze ?

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

podpinam się działa to jeszcze? bo probowałem zalozyc konto ale wyłapuje je jako załozone w Europie ;C

A gdy wchodziłeś do gry to na VPN czy na polskim IP?

Jak ten sposób nie zadziała to możesz zmienić IP innym sposobem np. jakimś programem.

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...