Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chciałbym sam zrobić misję na boja ;)


BociaN_Wwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otoż dzieci i nooby biorą kasę i uciekają , taka z nich ekipa ale chciałbym sam zrobić tą misję na Boja . Czy możecie podać dokładnie na mapkach miejsca lub spoty gdzie Skorpion Łucznik lub Wężowy Łucznik bardzo dobrze się respią ? Byłbym wdzięczny ;]

Opublikowano

Kup pota speeda giganta :D i wybijaj w oazie. Jak wybijesz to obleć oazę wokół. Jak masz jakiegoś kumpla "z osiedla" i pomoże za free to niech leci na metki cienia.

Opublikowano

w 5-10min znajdziesz parę osób. Pisze że szukasz osób na pw i w m1 wszystkim na pw.

A kasę dawaj po misji jak się nie zgodzą to łaski bez :)

1337113491-U379973.png

Opublikowano

Spróbuj obok oazy na lewo . Ja również sam robiłem tylko miałem o tyle łatwiej że miałem zbugowany czas bo wyłączyli mi neta w trakcie robienia misji.. ekipe szlak trafił lecz była to dobra ekipa ( 70lvl ) :D

Także polecam na lewo.

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Na Lewo Od Oazy ! I Jeszcze Możesz Iść Na Metina Cienia :) Zawsze Coś Tam Wpadnie :)

Ale Na Metka To Najlepiej Całą Grupą ;D Bo Wiadomo Że Dacie Rade :) I Jeszcze Jak Nie Starczy To Oaze Obleć W Koło :)

PS: Uważaj Na Żółwia !

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...