Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Jak zamieniać się w moby i jak pisać pod nickiem innego gracza?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chodzi mi o to, że widziałem na serwie jak koleś chodził sobie EnderDragonem albo Creeperem. I pytanie: Jaka komenda na to i jaki plugin. I jeszcze jedno. Gdy np. jest jakiś koleś na serwie pod nickiem: Kox123 to jak zrobić, żebym ja napisał jakiś tekst, ale żeby pisało na chacie, że to on pisał??? Z góry dziękuje. Będa Like!

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

To tak potrzebuje plugin MobDisguise

Komendy :

Do zamiany w moba - /md NazwaMoba

i jak chcemy być baby ;) to jak zmienimy sie w np /md pig to pozniej wpisujemy /md baby

do zamiane w kogoś piszemy tak - /md p Nick

Licze na like i 5 ;)

@edit

tego ze psizesz pdo jego nickiem chyba sie nie da ;)

Opublikowano

Dwa pluginy:

  • MobDisguise
  • Essentials z EssentialsChat

Komendą /md p NICk - zmieniasz się w danego gracza

Komendą /nick <nick> - zmieniasz nick na chacie.

 

Pamiętaj - podszywanie się za kogoś jest karane. Pare serwerow poszło do piachu za podszywanie się za znanych graczy

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

@2up A jak się zamienić w siebie pózniej????

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...