Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] cub na który może wejść tylko VIP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No możesz zrobić pokój bez wejścia, zabezpieczyć go worldeditem, tzn zaznaczasz w 2 rogach i wpisujesz /region define vip twój nick, później ściągnąć plugin essentials, dodać vipowi permission do essentials.warp i ustawić /setwarp vip w tym pomieszczeniu.

Opublikowano

wpisuje:

/rg define BLOCK

/rg flag BLOCK

entry-group false

I wyskakuje mi błąd:

Unknown flag specified : entry-group

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Słuchaj. Pobierz plugin WorldGuard i WorldEdit.

WorldGuard | WorldEdit

Następnie zrób cubioida. Tutorial

//wand

Zaznaczasz jeden róg, potem drugi róg. Wpisujesz

/region define nazwacuba ownercuba
/region save

Teraz flaga

/region flag nazwacuba entry-group nazwa_grupy
/region save

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Tak właśnie robię pobrałem od nowa te 2 pluginy

zaznaczam 2 miejsca wpisuje:

//expand 5 5 up

/rg define LOL ownercub

/rg save

/rg flag LOL entry-group VIP

i błąd Unknown flag specified: entry-group

:(

Możesz mi dać twój WorldGuard

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Koleś chyba już nie wie co zrobić xD Taki HaOs

Zajmuję się Konfigurowaniem Spolszczaniem Pluginów, Spolszczniem Komend. Uczę się pisać pluginy.


Chetnie pomagam w tworzeniu serwerów minecraft.


Hxn.png


Opublikowano

/rg flag nazwacuba entry ranga deny/allow

/rg flag nazwacuba entry -g ranga deny/allow

 

Wydaje mi się że któraś z tych komend bo robiłem to na swoim serwie (była drużyna red i blue i red nie mogła wchodzić na teren blue a blue na red) ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...