Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.2.5][NOWE PLUGINY!]Pliki serwerowe by Awes0me [SURVIVAL][HARDCORE][FREEBUILD]


Pliki awes0me  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaj? ci si? moje pliki serwerowe?

    • Tak
      66
    • Nie
      11
  2. 2. Czy robi? pliki RPG?

    • Tak
      67
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no jejku, wszystko zrobilem dobrze... nie wiem czemu sie tak dzieje..

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

To nie wina plików, tylko twoja, bo reszcie równo śmiga!

 

Awesome, liczę, że jeśli ukażą się twoje pliki w wersji RPG, to również znajdziemy w środku nietypowe pluginy. Mam zamiar je wykorzystać do stworzenia swoich plików. :)

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

@up, no dobra cwaniaczku, a moze powiesz co niby mam zle? jak cchesz to ustaw mi pliki na IP 5.153.196.247, graczy max 10, whitelista off, potworki on, zwierzeta on, survival, motd Serv... i poslij linka na pw lub gdzies

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

@up, no dobra cwaniaczku, a moze powiesz co niby mam zle? jak cchesz to ustaw mi pliki na IP 5.153.196.247, graczy max 10, whitelista off, potworki on, zwierzeta on, survival, motd Serv... i poslij linka na pw lub gdzies

Sorry, zaspany byłem myślałem że piszesz że permission skonfigurowałeś :|

Tu masz jak skonfigurować:

 

allow-nether= - czy ma być dostępny Nether true/false.

level-name= - nazwa folderu z poziomem (save).

enable-query= służy do uzyskania informacji o serwerze true/false.

allow-flight= - czy można latać true/false.

server-port= - port serwera.

level-type= - typ świata "DEFAULT"(normalny) "FLAT"(płaski), "LARGEBIOMES" (normalny, tylko większe biomy.

enable-rcon= - umożliwia zdalny dostęp do konsoli serwera true/false.

level-seed= - seed świata, jeżeli generujemy nowy świat np. 43489439074.

server-ip= - IP serwera.

max-build-height= - maksymalny limit budowania, domyślnie od wersji 1.2.3 256.

spawn-npcs= - czy mają się pojawiać mieszkańcy wiosek, true/false.

white-list= - czy ma być włączona white-lista, czyli tylko osoby zapisane w white-list.txt mogą wejść na serwer, true/false.

spawn-animals= - czy mają się pojawiać zwierzęta true/false

online-mode= - tryb tylko dla premium, czyli nie można wejść na piracie, jeżeli true.

pvp= - czy ma być włączona walka, czyli PvP.

difficulty= - poziom trudności, 0-Peaceful, 1-Easy, 2-Normal, 3-Hard.

gamemode= - tryb gry, 0-Survival, 1-Creative, w 1.3 także hardcore.

max-players= - maksymalna liczba graczy na serwerze, najlepiej ustawić optymalnie.

spawn-monsters= - czy mają się pojawiać potwory, jeżeli wyłączone, to na żadnym poziomie trudności nie będą występować potwory, jeżeli true.

view-distance= - zasięg rysowania chunków, domyślnie 10.

generate-structures= - czy mają się generować struktury jak np. wioski NPC, lochy, twierdze.

motd= - ang. Message Of The Day, czyli opis naszego serwera.

 

Zew ip czy wew? i spróbuj z portem.

b986f02e76.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego nie odświeżasz tematu?? Te pliki są super! Tylko coś stało się z SetRankPEX'em bo wyskakuje mi komunikat, że nie mam permisji do tej komendy. Poza tym wszystko działa!

Odświeżaj człowieku!

Opublikowano

Dlaczego nie odświeżasz tematu?? Te pliki są super! Tylko coś stało się z SetRankPEX'em bo wyskakuje mi komunikat, że nie mam permisji do tej komendy. Poza tym wszystko działa!

Odświeżaj człowieku!

 

Nie odświeżam, ponieważ nie wiem czy robić te pliki. Nie mam weny, nikt ich nie używa... :<

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Bardzo fajne pliki.Najważniejsze pluginy itp . Jestem z nich zadowolony , zachęcam pozostałych użytkowników do pobierania plików . POLECAM!

 

Zrób jak najszybciej pliki RPG , nie moge się doczekać :)

Opublikowano

Nie odświeżam, ponieważ nie wiem czy robić te pliki. Nie mam weny, nikt ich nie używa... :<

 

Że co proszę?? W kulki lecisz kolego, ja ich używam i rozsyłam link do tego tematu kumplom! Co prawda dodałem do Twoich pliczków parę innych pluginów, ponieważ były mi potrzebne. Do tej pory to najlepsze pliki serwerowe jakie spotkałem! RÓB PLIKI RPG!! :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ekhm, nie było mnie tu parę dni.

Tak chcecie pliki rpg - dostaniecie je.

Nie wiem kiedy, nie wiem ale postaram się je zrobić jak najszybciej - pozdrawiam, a tak pozatym @ref. :D

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Jak się robi u cb Gamemode, i jak dodać kasę? :)

 

Uff, dawno nie grałem w mc, dopiero dostałem komputer z integra intela, no ale dobra.

Bodajże /money add lub /money pay nick. A Gamemoda wpisujesz: /gm lub /gm nick

 

@REFFFF!

b986f02e76.jpg

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...