Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.2.5][NOWE PLUGINY!]Pliki serwerowe by Awes0me [SURVIVAL][HARDCORE][FREEBUILD]


Pliki awes0me  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaj? ci si? moje pliki serwerowe?

    • Tak
      66
    • Nie
      11
  2. 2. Czy robi? pliki RPG?

    • Tak
      67
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pliki serwerowe 1.2.5 by Awes0me!

__________________________________________________________________________________

b986f02e76.jpg

__________________________________________________________________________________

 

Witam, dzisiaj chciałem zaprezentować wam moje Pliki Serwerowe na wersję 1.2.5.

Pliki są ciągle rozwijane, jeżeli chcecie wersję RPG głosujcie w ankiecie :->

_______________________________________________________________________________________________________

 

 

0bd026dd6b.jpg

Download:


http://www.multiupload.nl/OKUXQ7ARG7

Skan:


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/720a301ae855c0856913a1cb19c2a76a645f8c8d

 

Lista Pluginów:

AuthMe - Rejestracja na serwerze

Essentials - Podstawowe Komendy

Fig Admin - Komendy Admina (Banowanie na czas itp.)

NoCheat - Chyba nie muszę mówić.

PermissionEx - Uprawnienia dla graczy. moderatorów itp.

SetRankPex - Szybkie nadawanie rang.

WorldEdit - Edycja Świata

World Guard - Nadawanie Cubiodów, flag itp.

AutoMessage - Automatyczne wiadomości.

ChestShop - Sklepy na serwerze.

iAuction - Aukcje, licytacje na serwerze.

iConomy - Plugin odpowiadający za pieniądze na serwerze.

Jobs - Prace na serwerze.

LWC - Zabezpieczenia skrzyń, drzwi itp.

MelooonCensor - Cenzuralne słowa na serwerze (Mój opis pluginu

tutaj.)

Sign Colours - Kolorowe napisy na tabliczkach.

Vault - Potrzebny do działania iAuction :|

TimeIsMoney - Pieniądze za granie na serwerze (Mój opis tego pluginu

tutaj.)

 

Rangi:

 

Właściciel

Admin

Moderator

KidMod

Vip

Gracz

 

Jak dodać rangę?

Wpisujemy /setrank nick ranga.

np.

/setrank quuvery Admin

 

PS: Jeżeli nie wiesz jak obsługiwać jakiś plugin, napisz do mnie!

PS2: Konsola za 1 uruchomieniem wywali błąd!

_______________________________________________________________________________________________________

 

3b3706c2c3.jpg

Download:


http://www.multiupload.nl/W384G21JYX

Skan:


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/19511ebeb13894a31404a0042bda750969c8781e

 

Lista Pluginów:

 

AuthMe - Rejestracja na serwerze

Essentials - Podstawowe Komendy

Fig Admin - Komendy Admina (Banowanie na czas itp.)

NoCheat - Chyba nie muszę mówić.

PermissionEx - Uprawnienia dla graczy. moderatorów itp.

SetRankPex - Szybkie nadawanie rang.

WorldEdit - Edycja Świata

World Guard - Nadawanie Cubiodów, flag itp.

AutoMessage - Automatyczne wiadomości.

SignColours - Kolorowe napisy na tabliczkach.

 

Rangi takie same jak w freebuild, lecz tu konsola nie wywali błędu za 1 razem.

_______________________________________________________________________________________________________

 

3d226dd85d.jpg

Download:


http://www.multiupload.nl/DJRJY8W8TB

Skan:


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/b240a4bd91027f45da78b57dfe1537bbb839bec8/fa3a64626261f1f6dcfbdbd62419c4254db05c3f

 

Lista Pluginów:

 

 

AuthMe - Rejestracja na serwerze

Essentials - Podstawowe Komendy

Fig Admin - Komendy Admina (Banowanie na czas itp.)

NoCheat - Chyba nie muszę mówić.

PermissionEx - Uprawnienia dla graczy. moderatorów itp.

SetRankPex - Szybkie nadawanie rang.

WorldEdit - Edycja Świata

World Guard - Nadawanie Cubiodów, flag itp.

AutoMessage - Automatyczne wiadomości.

SignColours - Kolorowe napisy na tabliczkach.

EHardcore - Za zginięcie dostajemy bana.

 

Jak odbanować kogoś kto zginął?

 

Wpisz /hardcore res nick

np.

/hardcore res quuvery

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

LISTA ZMIAN:

Usunięto falsebooka w plikach hardcore i survival.

Na plikach FB można używać /spawn /sethome /home itp.

_______________________________________________________________________________________________________

 

Uff, ale się namęczyłem! To już tyle plików, zbieram + a także przyjmuję każde propozycje, mogę podyskutować.

ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ MOJEJ ZGODY!

 

Pozdrawiam, Awes0me :->

b986f02e76.jpg

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliczki wygladaja na ciekawe pobiore i dam znac.

No to czekam na twoję opinię, nie wiem czy robić te rpg'i, mam czas na ich zrobienie ;p

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Super,pliczki w,ankiecie dałem oczywiście na tak.

12081193432am53e7e.jpg

 

 

 

Niezrównoważona psychicznie Pomarancza w kolorze

 

Truskawkowym o smaku Gruszkowym

0_o

 

DAJ +,nie zapłacisz a ja się uciesze.

 

 

MOJE POSTY:

15+

30-

45-

60-

75-

90-

105-

120-

135-

Opublikowano

Super,pliczki w,ankiecie dałem oczywiście na tak.

Dzięki! Nie wiem tylko czy usunąć tego falsebook'a czy nie.

Kurde, wy też macie takie problemy z mpc?

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Jak będziesz robił RPG, to zamiast AuthMe, radziłbym wgrać xAuth, usunie dużo bugów.

Aha, dzięki na pewno skorzystam.

A przy tym są jakieś bugi...?

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Pobrałem twoje pliczki Free Build, i śmiało mogę je polecić. Niestety, dopatrzyłem się kilku błędów Javy, mam je w konsoli. Pliki, ogólnie, są przemyślane, a nowe pluginy dodają im oryginalności. Szczerze mówiąc nie grałem na nich, ale skoro nawet SetRankPEX działa, to znaczy, że serio znasz się na rzeczy.

 

Oczywiście, utwórz pliki RPG! Jestem za, masz LAJKA!

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Pobrałem twoje pliczki Free Build, i śmiało mogę je polecić. Niestety, dopatrzyłem się kilku błędów Javy, mam je w konsoli. Pliki, ogólnie, są przemyślane, a nowe pluginy dodają im oryginalności. Szczerze mówiąc nie grałem na nich, ale skoro nawet SetRankPEX działa, to znaczy, że serio znasz się na rzeczy.

 

Oczywiście, utwórz pliki RPG! Jestem za, masz LAJKA!

W konsoli za 1 razem error wywala error. A możesz podesłać te errory? z góry thx ;]

No nie wiem, uruchamiam u siebie i jest wszystko okey :|

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Pliki bardzo fajne! Jest szansa, że wykorzystam je na moim serwerze dedyku.

PS: Rób RPG, jak masz czasz :)

 

#Oczywiście like i ankieta na "TAK!" :)

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Pliki bardzo fajne! Jest szansa, że wykorzystam je na moim serwerze dedyku.

PS: Rób RPG, jak masz czasz :)

 

#Oczywiście like i ankieta na "TAK!" :)

Jak tak chcecie RPG to je dostaniecie, jutro a jak nie to szesnastego lub osiemnastego ;p

PS - Daj mi na pw ip tego serwera :->

b986f02e76.jpg

Opublikowano

@ref.

Do plików freebuild została dodana możliwość używania przez graczy komend /spawn, /sethome itp.

Z plików surv i hardcore został usunięty falsebook.

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Pliki bardzo dobre! Leci +. Użyję twoich plików Hardcore do swojego serwera :D

Dzięki :-> Możesz później na pw dać ip.

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Mam pytanie, jak mogę dać kasę? Bo mam nietypowy projekt, i kasa jest potrzebna adminowi, /give? Jeśli tak to jakie ID?

/money give nick ilość

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Siemanko, mam porblemik... otoz wlaczam konsole wszystko ok a tu wbijam do MC i pisze ze serv wylaczony ;/ moglby ktos pomoc?

P.S. jak chce wbic to pisze: ' connection refused: connect '

 

help, plz

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

Siemanko, mam porblemik... otoz wlaczam konsole wszystko ok a tu wbijam do MC i pisze ze serv wylaczony ;/ moglby ktos pomoc?

P.S. jak chce wbic to pisze: ' connection refused: connect '

 

help, plz

Skonfigurowałeś server.proporties ?

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Napisze ci tutaj, bo na priv mi się nie chce, ja ci proponuje to co mogę, nawet ci się nie chce sam czegoś zaproponować, a ty mnie ignorujesz...

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

aWeS0Me pliki naprawdę godne uwagi tym bardziej ,ze dodales tu pluginy w ktorych innych paczkasz nie znajdziemy

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

tak,. wszystko fajnie w propeties skonfigurowalem ...

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...