Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym zostać mapperem. Lecz ja się znam nad tym bo


pracuje już 2 lata ,umiem ładnie robić mappki a więc moge się przyjąć.


 


 


 


Doświadczenie bardzo dobre.


 


Czy znasz się na skryptach,robienie domków, city itp.Tak znam


 


Czy
ładnie robisz czy takie se: Hmm lecz ostatnio zrobiłem mappke z
dzwigniami ,tp napisy nanich 2x respy, city troszke pozmieniałem dodałem
nową wyspe.3x nowe items Zordian set,mbp ,e ring ,także umiem dodawać
mpc robić potwory.arenki +ccc to tak nie zabardzo pracuję nad tym od 2
miesięcy ,co jescze umiem.Umiem to co wypisałem umiem także komendy
dodawać, i npc questy co np zrobie npc do questa ITP.

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostanę: Good Support, bądź Game Master

1343857338-U369501.png

1.Nick: Macias
2.Wiek: 19
3.Doświadczenie: 10/10
4.Staż w robieniu OTS: Półtora roku

5.Kontakt: PW
1343857338-U369501.png

Dasz +, no przecież pomogłem.

Opublikowano

Witam.


Poszukuję osoby która zrobi reklamę ots'a na każdym forum, serverze itp!


Jeśli posiadasz bazę e maili i nr telefonów graczy to opłacę sms'y!


O wynagrodzenie się dogadamy.


Zapraszam na pw.




Cerytia.pl


Opublikowano (edytowane)

Pomagam w zabezpieczeniach serverów dedykowanych na Linuxie, mogę także zostać skrypterem na Twoim OTS'ie.

Nick - R3S3T

Wiek - 18

Doświadczenie - Posiadam 5 letni staż w tej dziedzinie, znane mi są języki LUA/C++/PHP.

Kontakt - PW.

Edytowane przez R3S3T

soithe.png


Opublikowano

Szukam: Skyptera elf bot
Osób: 1
OTS: DBP

Kontakt: forum

 

Chodzi mi o napisanie skrypta aby jadl food o id xxxx

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

Szukam: Kogoś kto ogarnia robienie otsów czyli skryptera
Osób: Jedna lub dwie
OTS: OTS nie istnieje więcej informacji na GG

Kontakt: GG 48998581

To będzie OTS Pokemon

Opublikowano

Szukam:

1343857338-U369501.png


Mini wzór:
Szukam: chętnych do pomocy przy powstającym serwerze do 8.6:

administratora 0/2,

mapera 0/1,

skryptera 0/2,

grafika 0/1.
Osób: j/w
OTS: obecnie wybieram z drugim administratorem nazwę ale jeśli masz dobry pomysł to pisz :)

Kontakt: Najlepiej GG 174144

TYLKO POWAŻNE OFERTY !!!

1343857338-U369501.png

Opublikowano

Szukam:

1343857338-U369501.png


Szukam: Ekipy na OTS ! Vrist.pl ( Mam chara 350ek ( noob char ), 250ed ( noob char), i teraz wyexpiam 215+RP ( normalny char )
Osób: Jak najwięcej, przyjaznych osób, które posiadają TS3
OTS: Vrist.pl [ Istnieje dość długo, były już duże wary, miesiąc temu. Teraz są pustki, i kilka osób zbiera ekipy do reaktywacji tych warów ].

Kontakt: W grze: Guted

Wymagam: Teamspeak 3 !! Wiek 13+ !! Aktywność w grze !!

Dasz +, no przecież pomogłem.

Opublikowano

Szukam:

1343857338-U369501.png


Szukam: Osób chętnych do współpracy w postawieniu serwera OTS
Osób: Nie ograniczam się tutaj bo im więcej tym lepiej
OTS: Dopiero będziemy robić, ale myślę że coś w deseń low rate serwera

Kontakt: Kontakt ze mną poprzez pw, gg:2340151, ewentualnie serwery głosowe ale to po ustaleniach na gg

1343857338-U369501.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

1.Nick: Solle
2.Wiek: 14
3.Doświadczenie: Spore znam kilka komend więc myślę, że się nadaję.
4.Staż w robieniu OTS: Jestem grafikiem pokemon, trochę ogarniam mape. Byłem Gm na kilku otsach

5.Kontakt : 49157336 gg

Edytowane przez Solle
Opublikowano

Witam , posiadam wlasny silnik ots 8.6 wszystko aktualnie dopiete na ostatni guzik , mamy administracje mapperow i skrypterow , mapka 70% recznie tworzona ; ) SZUKAM SPONSORA NA POSTWIENIE DEDYKA WZAMIAN 100% zysku z SMS SHOP!!!! : ) gg ; 39167938 PISAC! napewno sie dogadamy : )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam: Skryptera/ów, Grafika , Ogarnietych osób do stworzenia OTS o tematyce POKEMON
Osób: Minimum 3
OTS: Nie ma narazie

Kontakt: GG - 2148618 , email : [email protected]

 

Spory projekt, więcej informacji po skontaktowaniu się ze mną.

 

ZAJRZYJ TUTAJ ->

Witam,

Tak jak w temacie, poszukuję pilnię odpowiedzialnej a zarazem doświadczonej ekipy do stworzenia

POKEMON OTSa na Tibi (wiadomka o co chodzi.)

Moje doświadczenie nie jest wystarczające, aczkolwiek nie jest też małe .

Poszukuję mniej więcej :

Osób/Osoby znającej sie na skryptach / LUA / XML i te bajery

Pixelowego Grafika :)

Mapper mile widziany

Z racji iż pracuję, nie jestem w stanie sam ogarnąć wszystkiego.

#Czego wymagam ?

Doświadczenia przedewszystkim..

Minimum Wiek : 15 lat

W miarę możliwości czasu i chęci oraz zaangażowania w poważny projekt

Nie będe się tu zbyt wiele rozpisywał.

Jeśli jesteś chętny i znasz się chociaż trochę na tym odezwij się do mnie na gg a napewno sie dogadamy : 2148618
PILNIE POSZUKUJE DOSWIADCZONYCH OSOB !

Opublikowano (edytowane)

Witam , mam zamiar zrobic wlasnego OTS


Server pod 4Fun


Potrzebóje Ekipy


-Mapera


-Skryptera


Itp, itd




Kontakt do mnie GG 7711443 Skype mr_krzaku



Zapraszam !


Edytowane przez krzaku94
  • 2 tygodnie później...
Odkrywca
Opublikowano

1zoj4nk.jpg

Siema

 

Razem z moimi kolegami pragniemy założyć ots'a Pokemon,lecz potrzebujemy ludzi do pomocy.Więc użytkownicy MPCForum.pl liczymy na was.

 

 

Potrzeba nam:

Grafika - Do zrobienia grafiki dla itemów,pokemonów shiny jak i zwykłych.

Grafika - Do zrobienia grafiki dla forum i dla strony

WebMastera - Człowieka ,który ogarnie stronę ponieważ jesteśmy w tym zieloni.

Skryptera - Osoby ,która napiszę dodatki do gry :3.Mam nawet kilka unikalnych pomysłów.

God'ów - Największe szanse na Goda mają osoby które zajmują się rzeczami zaznaczonymi u góry :).

Sponsora - Sponsorem może zostać każdy ,ma też on przywileje na serwerze.Gdy serwer się rozwinie będzie wielkie zapotrzebowanie na sloty ,może też powstać serwer MC itp. Gdy Sponsor by zachciał możemy postawić bannery na stronie i forum servera jak powstanie.

 

hwx30x.jpg

-Wiedzy na temat tego co się wykonuje.

-Minimalnie 13 lat :) Może być młodszy ale musi się znać (dałem 13 bo od tego czasu zaczyna się zajmować takimi sprawami)

-Ogarnięcia bez scenek typu : foch,dlaczego ja ??

-Dobrego humoru

-Skype lub gg

-Chęci do pracy zespołowej

-Kultury osobistej

-Braku przyczepek bezwględnie do nikogo i niczego , od tego jestem ja

 

2lml7pf.jpg

-Dojrzałości

-Zamiłowania do tego czego robimy

-Kultury osobistej

-Do tego czego wam tam u góry zabroniłem ;D (heheheszki)

-Jak najczęściej być dla was dostępnym

2pzacgo.jpg

Skype:dawidli2

GG:47536866

 

pikachunv6.png

Pikachu zachwilę cię porazi :).Jeśli nie zostawisz lajka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)


1343857338-U369501.png
MAPPER
1343857338-U369501.png
Nick: Venom
Wiek: 23
Doświadczenie: Od 10 lat zajmuję się mapami dla OTS'ów
Staż w robieniu OTS: Parę ich w życiu miałem jednak tylko dla zabawy. Moje mapy są na wielu OTS.
Każda inna, fantazji i doświadczenia mi nie brakuje. Jestem chętny tylko i wyłącznie na konkretne oferty.
Kontakt: GG 49533000 mogę wysłać kilka screenów z moich projektów.
1343857338-U369501.png

Edytowane przez venom91
Opublikowano

Szukam:

1343857338-U369501.png


Szukam: skryptera, osób na OTS.
Osób: 1-2 Skryptrerów .
OTS: Stronka , dedyk 24h.
Kontakt: GG : 828399

1343857338-U369501.png

Opublikowano (edytowane)

Witam,



Tak jak w temacie szukam ogarniętej ekipy do stawienia OTS.



Oferuję:


- Pełnoletność,


- Bardzo dużo czasu iż jestem z zawodu informatykiem,


- Bardzo duże doświadczenie w tibii, kilkuletnia dostępność na rl jak i ots,


- Znajomość silnika tej gry,


- Umiejętność zrobienia z nią wszystkiego,


- Udział w SMS'Shopie.



Poszukuję:


- Mapperów [2 stanowiska],


- Skrypterów [2 stanowiska],


- Ekipy na forum:


- Moderator [3 stanowiska], Redaktor [2 stanowiska], Newsman [2 stanowiska],


- Osoby do eventów [2 stanowiska],


- Administracji na TS3 serwera,


- Grafików do przed-prezentacji/prezentacji [3 stanowiska],


- YouTuberów [2 stanowiska]


- Beta testerów [10 stanowisk]



Wymagam:


- Najlepiej pełnoletnich ludzi,


- Umiejętnych mapperów/skrypterów,


- Poświęcenie dużo czasu,


- Zaangażowanie w projekt,


- Chęć pomocy, dużo roboty.



Informacje o projekcie:


- Custom map [Własna mapa na OTS],


- Silnik OTS [8.6],


- Przyjemne skrypty do gry,


- Tryb gry: Hard/Medium,


- Nie będzie to serwer PayToWin,


- Bardzo duża przed-reklama.



Kontakt:


- Prywatna wiadomość na forum,


- Odpowiedź w temacie,


- Gadu-Gadu: 4740015 [zalecane].



Dziękuję oraz pozdrawiam.



Wszystkich zainteresowanych zapraszam na [bETA] forum projektu: http://tibiana.eu oraz proszę o składanie podań w dziale rekrutacja.


Edytowane przez Divek62
Opublikowano
logo.png




Witam was bardzo serdecznie !


Wstęp


Wraz z Payoss'em postanowiłem założyć projekt Bleach Online.

Projektem jest gra MMORPG opartym na znanym i lubianym anime Bleach

Gra bazować będzie na silniku znanej nam wszystkim grze "Tibia". Ooo nie ! Tibia ! no tak... :D

Jak wszyscy wiemy na tym oto silniku, powstały świetne Projekty Zaczynając od PokexGames kończąc na Shinobi Online.

Autorzy tych projektów dali świetny popis własnych umiejętności jak i możliwości Source'a Tibi.


Bardzo chcieli byśmy dorównać tak wielkim projektom, i stworzyć świetne miejsce gry dla fanów anime Bleach.

Nie posiadamy tak wielkich umiejętności jak wykonawcy projektów wymienionych powyżej, lecz szybko się uczymy i dołożymy wszelkich starań by projekt był jak najlepszy.

Bardzo liczymy na waszą pomoc. Każde dobre słowo o projekcie czy o nas bardzo nas motywuje i z pewnością przyspieszy nasze działania.

W końcu nie robimy tego tylko dla siebie, lecz głównie dla was, Graczy ;)



Do rzeczy!


Jako iż Ja jak i Payoss nie umiemy tworzyć grafik dla OTS, poszukujemy nowego członka do naszej skromnej ekipy Bleach Online.

Jeśli umiesz tworzyć takowe grafiki, jesteś chętny, zwarty i gotowy do pracy razem z nami napisz podanie na naszym FORUM.

Sami orłami nie jesteśmy, więc nie musisz mieć super nie wiadomo jakich umiejętności. Oczywiście im lepsze prace tym lepiej.


Czego oczekujemy od Ciebie ?


- Umiejętności tworzenia grafik izometrycznych głównie outfitów.

- Zapewne jeśli Posiadasz takową zdolność, nie jest przeszkodą dla Ciebie tworzenia grafik: przedmiotów, natury, czarów itp.

- Dobrze by było dostawać jak najwięcej i jak najszybciej gotowe prace, lecz wiadomo nikt nie siedzi przed komputerem 24h Mamy swoje życie prywatne, inne pasje i zainteresowania.

Nie chcemy też dostawać Twoich dzieł nie wiadomo kiedy, projekt musi przeć na przód w miarę możliwości, a jeden drugiego musi motywować.


Co oferujemy dla Ciebie ?


hmm... uczymy się więc pieniędzy raczej nie mamy aby płacić Ci za wykonane usługi.

Zatem Moją propozycją dla Ciebie jest członkostwo w Ekipie. Co za tym idzie spędzenia czasu w miłej i przyjaznej atmosferze ;)

Mam nadzieję, że będziesz mógł się u nas rozwijać, jak i znaleźć zastosowanie dla swoich umiejętności czy dzieł.


Wzór podania:

To jest ukryta treść, proszę



Galeria


zcob.png


f3ty.png


gh5s.png



Praca nad Menu:

Sword - Unikalne zdolności naszego zanpaktou, które wybraliśmy ;)

Skill - Posiadać będzie kategorie z umiejętnościami, które będziemy mogli wybierać oraz ulepszać w miarę rozwoju naszej postaci.

Umiejętności będzie można wybrać tylko kilka w zależności od składanego buildu na daną chwilę. Będzie można je restartować ;)

Stats - Tutaj będziemy mogli dodawać swoje statystyki typu strength itp.

Cmds - Różnego rodzaju komendy, uśmieszki itp.


pn0q.png




PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAM NA FORUM





Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...