Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak dobrze rozpocząć grę.


Shaylo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo yo yo!

 

Wielu z was próbowało szybko wbić dobry level pokonać trasę jako pierwszy ale wam się to nie udało bo macie za słaby samochód lub skile. Oto poradnik który pokaże wam jak zrobić dobre konto...

 

Do roboty:

Tworzymy nowego kierowce, wybieramy nick i jako pierwszy samochód bierzemy Nissan Silvia następnie robimy pierwszy wyścig i oswajamy się z samochodem. Lecimy na ten sam wyścig co był jako samouczek tym razem w Tryb Wieloosobowy i jeździmy aż do wbicia poziomu na którym pojawią nam się pościgi, czyli Uczieczka Drużynowa.

Skile rozdajemy wedłóg własnych przypodobań lecz nie dajemy nic w zakładce pościg ani to co sie nam nie przyda np: przedłużenie molocha lub radar na policje...

Na ucieczkach drużynowych przyda się cieższy samochód więc jezdzimy silvia aż uzbieramy dosyć pieniędzy na Chevrollet Chevelle (Szewel).

Potem jeździmy z kolegami na Cheat Engine czyli na dwa złota ( w pełni legalne ) dropimy części profesjonalne oraz kupujemy te ze sklepu jeżeli nie mamy prosek. Jeżeli znudzi nam się ucieczka to jeździmy z kolegami lub zmieniamy trasę. Na sam początek jeździmy All In z powodu że jest najszybszy do wykonania. Następnymi samochodami jakie kupicie do jazdy i wyścigów mogą być: Nissan Skyline - BMW M3 GTR - Ford Escort są one zwinne i szybcie.

Wymieniłem jedne z najlepszych samochodów do każdego wyścigu aby nie przerzucać dużo kasy na poszczególne auta do tego tego i tego, wszysko jest tak aby przejść grę bez wydawania realnych stawek.

(Zakaz kopiowania bez zgody autora.)

Mój nick w grze: ATVPL

Wszelkie pytania możecie składać tutaj lub na pw, odpowiem zawsze kiedy będę na forum.

Opublikowano

BloodSmokers - Cheat Engine to program ogólny do cheatowania w każdej grze, na forum jest o nim dosyć głośno nawet masz dział poświęcony temu programowi.

Jeżeli pobierzesz program to go instalujesz. Właczasz grę i wchodzisz w program tam ustawiasz proces na grę NFS World i w zakłade speed czy jakoś tak ustawiasz: 1.03 wtedy ty wjeżdzasz pierwszy a kolega odrazu za tobą czyli w jak najmniejszym odstępie.

Jeżeli chcesz mogę zrobić poradnik jak jeździć z tym w całym teamie czyli np 6 - 8 osób, oraz o używaniu tego programu w NFS.

Opublikowano

No dobrze było by jakbyś wytłumaczył jak na tym grać i co to robi w grze :D

Nie koniecznie w teamie, bo nie mam kumpli którzy w to grają :)

Co do CE to słyszałem o nim i wiem co to jest, kumple na tym w Fife i w różne gry jechali :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Jak chcesz mogę ci wytłumaczyć wszystko na skype, ale już robię poradnik ale sprawdze czy czasami takiego już nie ma ;pp

Opublikowano

Tut ładny, przydatny. Robiony przez Ciebie, tak? Mozna dodać link w tutorialu ogolne info o worldzie?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dobra ale nie wiem jaki link mam wstawić poradnik mój. Dać linka do strony głównej ?

 

Niee, czy ja moge wstawic link do mojego podpiętego tuta ,,Ogólne informacje o nfs world"

 

@ed

Nie zrozumieliśmy się. Ja dam linka do tego tuta w moim podpiętym tucie.

 

I Ty nie mozesz podpinac, fail :x

No i mam pare zastrzezen, ale ok.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Nowicjusz
Opublikowano

mi za cheat engine służy sterownik do płyty głównej asusa (EPU-6 Engine) kiedy daje system na economy (komputer chodzi cichutko lepsze gry się przycinają) na mecie zawsze odejmuje mi jakąś 1 sekundę na 1minute. Jak dam w sterowniku na turbo wszystko działa odwrotnie i na mecie dodaje mi ładnych perę sekund.

Opublikowano

Powiem tak Tuta takiego nie było jeszcze.Dobrze ,że go ktoś napisał..grrr ja go chciałem napisać ale zapomniałem ; D

 

Dobra mniejsza z tym z tego co przeczytałem tut jest dobrze rozwinięty masz ode mnie Like za dobrze napisany tut . ;)

 

Pozdrawiam Darek.

Opublikowano

Dobry TuT ok,ale tak:

Mógłbyś poprawić kilka rzeczy takich jak kolor czcionka,rozmiar żeby to jakoś wyglądało,jakiś ss może.Dodajmy go do tematu "Ogólne informacje o NFS World"

a ten temat zamkniemy bo spam będzie - jak zwykle.

ZAMYKAM.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...