Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Messi do chelsea?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego 2x up ja ci powiem tak.Ronaldo i Messi to sa wysmienici pilkarze.Twoim idolem jest C.Ronaldo wiec o Messim piszesz negatywnie.Ale dlaczego? Zrobil ci on cos? Nie rozumiem wiekszosci "sezonowcow" co raz mowia Ronaldo a pare miesiecy pozniej Messi.Ja kibicuje FC Barcelonie od dobrych 4 lat,bylem na Camp Nou ale i do twojego idola tez mam szacunek.A co do calego sedna to mysle, ze Messi zostanie w Barcelonie.

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A niech idzie do tej chelseam wszyscy zobaczą wtedy jaki jest chujowy

Mówicie że jest lepszy od Ronaldo

Tylko porównajcie ich gre w reprezentacji

Messi w reprezentacji gra gorzej Higuaina czy od angela di maria

A Ronaldo gra na takim samym poziomie w reprezentacji

Messi strzela tyle goli tylko dzięki reszcie składu z barcy

Ronaldo grał już na wyspach i pokazał że jest najlepszy na świecie

w Hiszpanii również to udowodnił.

Podsumowując, chciałbym zobaczyć messiego w chelsea

:)

 

haha Ronaldo najlepszy ?

50% jego bramek to karne.

I robi to samo co Messi.

Gdyby byl taki dobry to by nie spierdolil Meczu z Bayernem.

Juz wole Hazarda albo m'ville od tego lamusa.

 

Taka jest prawda ze media wykreowaly tych 2 pseudo graczy na wielkie gwiazdy.

RvP najelpszy strzelec PL forma zycia a tu co ? Pilkarza roku dostal jakis koślawy obronca z MC ...

Najlepszym pilkarzem powinnien byc R.Giggs bo dla niego nie liczy sie kasa lecz gra i udowadnia to w kazdym meczu.

Opublikowano

Kolejny delikwent ,ktory bedzie sie spieral kto jest lepszy.

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

Dokładnie... media wciskają Wam wszystko co im sie podoba, a ciemne masy idą za tym jak stado baranów.

Za niedługo czas Messi'ego przeminie, a media wykreują Wam nowego "czarodzieja", bo strzelił 5 bramek w jednym meczu,

a Wy już będziecie mieć mokro w gaciach i srać się na różnych forach, kwejkach itd. tak jak teraz z Ronaldo i Messim.

Opublikowano

Messi ma honor i nie opuści Barcy, a co do argumentu, że sam nic nie potrafi.

 

Od kiedy to piłka nożna przestała być grą zespołową? Messi IDEALNIE gra w zespole i to jest najważniejsze...

742611478555387739101.jpeg

Gość koxxxik12
Opublikowano

Messi zostanie. Jego slawa to Barsa. To co ,że dadzą mu kase jak on ma tyle kasy co nie jeden kraj. Na początku siedział na ławie teraz gra prawie najlepiej na świecie.

Opublikowano

Ale ty glupi jestes... Pazerny zarzad zobaczyl ze wykladaja kase to sie nawet Henrego nie pytali o zdanie.

 

Co za problem nie pytać Messiego?

Opublikowano

Nie przejdzie zostanie w Barcelonie gdy nie Barca to nie grał by w piłkę nożną . Kibicuje Barcelonie i mimo to mam szacunek do innych klubów Real Madryt , Arsenal , Chelsea . A wy kurwa obrażacie siebie , kluby i zawodników .

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Wielki szacunek dla kolegi up.Nic dodac, nic ujac.

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

Nie ma szans aby przeszedł -.-

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Na portalu Gadu-Gadu piszą o 300 mln, wydaje mi się, że messi zostanie, ponieważ pokazałby to, jak gra bez Xaviego i Iniesty, założe się, że również zawodnicy Chelsea nie przepadają za nim.

Opublikowano

CHŁOPACY..

 

W ANGLI NIE MA TAKIEJ ZABAWY JAK W LIDZE HISZPAŃSKIEJ..

ANI RONALDO ANI MESSI JUŻ BY SOBIE NIE PORADZIŁ. RONALDO RADZIŁ SOBIE ALE PRZED PRZEJŚCIEM DO LIGI HISZPAŃSKIEJ GDZIE NAUCZYŁ SIE NOWEGO STYLU GRY.

1336496382-U173186.png

ZROBIŁ HENIEK

Opublikowano

haha Ronaldo najlepszy ?

50% jego bramek to karne.

I robi to samo co Messi.

Gdyby byl taki dobry to by nie spierdolil Meczu z Bayernem.

Juz wole Hazarda albo m'ville od tego lamusa.

 

Taka jest prawda ze media wykreowaly tych 2 pseudo graczy na wielkie gwiazdy.

RvP najelpszy strzelec PL forma zycia a tu co ? Pilkarza roku dostal jakis koślawy obronca z MC ...

Najlepszym pilkarzem powinnien byc R.Giggs bo dla niego nie liczy sie kasa lecz gra i udowadnia to w kazdym meczu.

Ale że messi spierdolił karnego z chelsea to nie napisałeś ?

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Ale że messi spierdolił karnego z chelsea to nie napisałeś ?

 

 

Co morale ci spadly ? Messi to takie same zero jak Krystyna wiec....

Guardiola bedzie mial traume do konca zycie ze przegral w Cwelsami

i odrazu ucieka z klubu.

Opublikowano

Ten kmiot został wykreowany przez dziennikarzy na straszne niewiniątko i super gwiazdę, a prawda jest taka, że bez Iniesty i Xaviego on nie istnieje, poza tym w Anglii jest prawdziwy futbol, nie ma miejsca na teatr, z czego słynna jest Farca. Oby nie przechodził i oby Roman nie zatrudniał tego niedołoma Pep'a, który przyszedł do Farcy i miał wszystko zrobione, musiał tylko ułożyć skład, a teraz wszyscy przypisują mu sukcesy, choć nie kiwnął nawet palcem. Tylko Jose i Cristiano. Pozdro.

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

Opublikowano

Co morale ci spadly ? Messi to takie same zero jak Krystyna wiec....

Guardiola bedzie mial traume do konca zycie ze przegral w Cwelsami

i odrazu ucieka z klubu.

 

Takie zero, że aż dzięki ich golom Real i Barca doszły do półfinału LIGI MISTRZÓW tak jak rok temu... Jesteś zbyt zapatrzony w Arsenal. Nie długo będziesz narzekał na wszystkich, którzy nie będą mieli szacunku do Arsenalu właśnie przez takich jak ty.

Osobiście lubię Arsenal.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Pierdolasy ....

Abramowicz nie wyjebie tyle kasy na Messiego.

Pozatym on sie nie nadaje do taktyki Chelsea.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość malutki688
Opublikowano

jezeli mialby przejsc do napewno nie do klubu typu chelsia,man city,real.

Opublikowano

jezeli mialby przejsc do napewno nie do klubu typu chelsia,man city,real.

Aha ...

Czyli do jakiego klubu miały niby przejść

jeśli nie do czołówki świata ?

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Ani Messi ani Ronaldo nie nadają sie do ligi angielskiej. Tam jest trudniej bo w hiszpani maja zapewnione 1-2 miejsce i to z ogromną przewaga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...