Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nowy Dzial][Propozycja]Fifa ~ Zapraszam fanòw


matrox6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Pisze z propozycją stworzenia nowego forum gry : Fifa

Gra fifa jest popularną grą i z pewnością znalazła by powodzenie na takim forum !

Nie robię ankiety dlatego że nie robię ankiety to kto jest za niech doda sw?j komentarz !

 

Z teg?ż że nie bende sie rozpisywal zostawiam to fanom ;)

Jeżeli team mpc chce mogę pomóc ;)

Po MC znam sie na tym

Pozdrawiam

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Jeżeli team mpc chce moge pomuc

 

Dzięki, ale nie, chyba, że poprawisz pisownię i ortografię, wtedy można pomyśleć.

 

Jestem na nie, bo tutaj multi jest proste jak zasady gry w piłke, dla 2-3 tematów pt "wspólne gry" "nasze nicki" nie warto robic sub.

 

@down

 

Nie wiem co błędy ortograficzne mają wspólnego z pisania z fonem..

Opublikowano

E sory za pisownie z fona pisałem :)

Nie wiem czy da możesz to zobaczyć ale teraz pisze z Kompa i poprawiam pisownie :)

Pomogłem? Like?

Opublikowano
Nie robię ankiety dlatego że nie robię ankiety

Aha.

Na nie, było 'przerabiane' wiele razy.

Opublikowano

Jestem na nie.

Przerabialiśmy to kilka razy,również na konkursie MPC.

Ta gra nie ma dużego wzięcia na MultiPlayerCheats.

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

baaaaaaaaaaaaaaaaayaaaaaaaaaaaaaałaaaaaaaaaaaaaaao

 

1. Zaznacz tekst.

2. Kliknij ctrl+f

3. wpisz a

4. czytaj bez a

 

+ nie pszeszło

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...