Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5][Wojny gildii][Survival][150 slotów][McMMo] Serwer BattleCraft zaprasza do Siebie !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

137650logo11.png

 

Znudziły Ci się absurdalne serwery survival z Cuboidami czy Lwc ?

 

Nie lubisz serwerów typu FreeBuild ?

 

Chcesz poświęcić wolny czas , ale nie masz fajnego serwera ?

 

Chcesz się rozerwać na dłuższą metę ?

 

Serwer BattleCraft zaprasza do Siebie !

 

1329473015u545403.png

 

Typ serwera : Survival + McMMo + Frakcje

 

Status : OnLine

 

Nazwa serwera : BattleCraft

 

IP serwera : 188.165.94.130

 

IP serwera TeamSpeak3 : 188.165.154.172:6300

 

Sloty : 150

 

Potwory : On

 

Zwierzęta : On

 

Nether : On

 

Pvp : On

 

Cuboidy : Off

 

Creepery : On

 

Whitelist : Off

 

Premium : Nie wymagane

 

Lwc : Off

 

The end : On

 

Lagi : Off

 

1329473036u545403.png

 

Serwer : VPS

 

Hosting : mineserv.eu

 

Pamięć RAM : 12 Gb

 

Procesor : Intel i7 10,64 GHz

 

Pojemność dysku : 240 Gb

 

Pluginy : Nasza słooodka tajemnica

 

1329473060u545403.png

 

Założyciel : PanEnderman

 

Administrator : Qottek

 

Administrator : tomi17s

 

Rekrutacja : Off

 

 

Na wspólną grę i miło spędzony czas zaprasza Administracja serwera

BattleCraft !

 

Życzymy miłej gry !

 

Wszyscy odbanowani ! Macie szanse na rozgrzeszenie.

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer super ! Miła atmosfera , na dodatek dziś dochodzi mobarena ! Antyxray też jest , po prostu świetnie.

PS : Sprzedajecie lvl w mcmmo ?

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

signature_sotelbWseo7209.png

Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Nie polecam ze względu takiego, że można clonować itemki.. ;x

Nie znasz się , to się nie wpierdala*j. Nie mamy AuthMe tylko xAuth , więc się nie da.

Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Miales kill aure kolego/

 

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Serwer lipa. gracze logaja w pvp... Ci co znaja HQ logac moga, ale jak oni logaja to ja tez loglem, adm. tego nie widzial a jednak mam perma na slowo.

siwy.jpg

Opublikowano

@up Mam dla Ciebie kilka wiadomości.

1.Nikogo nie banowałem. Dla czego ? A może i dla tego , że byłem zajęty tworzeniem MobAreny.

2.Każdy kto zgłosi loganie , automatycznie sprawdzamy Logi serwera. Jeśli się to potwierdzi banujemy na 30-2 godzin.

3.Z racji tej , że jestem HeadAdminem , jestem bezstronny więc nikogo nie popieram.

4."siwy133" Pamiętam Cię z BloodMine. Czitowałeś , bugowałeś i dla tego odemnie bana wyłapałeś. (ale rym)

Więc nie czepiaj się , jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...