Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Co zrobić kiedy dostałem niedziałający kod ?


SimonXXL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobić jeśli dostałem nie działający kod ?

Niektórzy gracze otrzymuja nie działające kody jak ja

xD

Pierwsze o czym pomyslałem to co z tym zrobić ?

Bałem się suportu że wmówią mi , że dostałem działający i go użyłem .

Pomyślałem żeby komuś w grze go sellnąć np. za RP 60+10 etc. lecz bałem że mnie oskarżą o kłamstwo.

 

Cóż są tylko 3 mi znane możliwości !

  1. Napisac do supportu - nie bać się ! - oprócz działającego kodu dostaniesz dodatkowy prezent ja dostałem karte RP ( pustą)
    -Opłaca się ? - Opłaca się ! ;)

     
  2. Sprzedać komuś zepsuty kod - dostaniemy coś wartościowego albo kasę - ale może nas oskarżyć o oszustwo . Co wtedy zrobić ? Powiedzmy tej osobie że jak widać od suportu masz zepsuty kod :)
    -Opłaca się ? - Średnio ^.^ Bo może w bajeczkę z suportem nie uwierzyć i to zgłosić :P
     
     
  3. Można sprzedać na allegro lub na innym serwisie sklepowym on-line - nie polecam
    -Opłaca się ? - Nie ponieważ igrasz z prawem ! :(
     

 

 

Uwaga!!! Nie zgłaszajcie starych kodów do supportu !!!

ta regóła obowiązuje tylko przy nowych kodach :)

tak jak mówi Nauczycielka trzeba e-maila sprawdzać na okrągło nie raz na rok ...

 

 

Zastanów się przed zastosowaniem mozliwości nr 2 i 3 !!!

 

 

 

Myśle że pomogłem i to bedzie przydatne ;)

Jeśli to zbędny TUT to proszę o usunięcię poprostu chiciałem pomóc :(

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Nie działający kod. . . trzeba sprawdzać na bierząco e-mail . . . a nie raz na rok :D

 

właśnie mi nie działał nowy kod xD

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Moim zdaniem poradnik troche nie potrzebny. Moze dla tych naprawde mniej doswiadczonych graczy.

 

ale może się przydac :P

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano
Pierwszeo czym pomyslałem to oc z tym zrobić ?

 

oskarżyć nie oskarzyć

support nie suport

serwis nie servis

Opublikowano

oskarżyć nie oskarzyć

support nie suport

serwis nie servis

 

1. Nie kazdy uzywa/ma polskie znaki

2. NP. ja zawsze pisze Suport. czasami zdarzy sie Support.

3. Tutaj sie zgodze.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

//też Cie kochamy ;*

/Alishia

 

zbieram na banana....

 

 

/Ostrzegałem. 5 %

 

/Rakocy

 

//oj tam oj tam =) zaraz komuś dam buziaka za te 5%:D

//Alishia

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

To jest tutorial. Każdy kolejny bezsensowny post zostanie nagrodzony !

 

To jest odnośnie mnie czy kogoś innego ?

 

/Nie jesteś kimś wyjątkowym, każdego traktuję na równi, dlatego mam dla Ciebie nagrodę. 5 %

Mogłeś napisać na pw prawda?

 

/Rakocy

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Ej a co ile mniej więcej można się spodziewać tego kodu na emailu? I dostaje się go jak się nie gra jakiś czas czy tak po prostu?

Opublikowano

To jest odnośnie mnie czy kogoś innego ?

 

/Nie jesteś kimś wyjątkowym, każdego traktuję na równi, dlatego mam dla Ciebie nagrodę. 5 %

Mogłeś napisać na pw prawda?

 

/Rakocy

 

 

/Rakocy chyba Cię posrało. . . . masz mod'a omg jesteś tępy jak zardzewiały nóż. . .

/Alishia

 

 

 

 

EvoNeT to jest losowo przy większych wydarzeniach wystarczy mieć konto w Gpotato rappelz

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Nie można stwierdzić co ile jest taki kod, bo to zależy od MG.

Nie jest także stwierdzone, że jak nie grasz to nie dostaniesz kodu ;)

Graj rappelz dobra gra ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...