Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]PantheOns - Stań się częścią nowego świata


lmRaban

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wiem może zagram a kiedy start ?? A SORKI JUŻ WIDZĘ

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Bony na klasy ?Nie no świetnie sie zapowiada...trzymajcie sie i nie liczcie na tłumy.

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Bony na klasy ?Nie no świetnie sie zapowiada...trzymajcie sie i nie liczcie na tłumy.

Wczesniej na każdym serwerze tak było. Nie wiem, dlaczego nikomu teraz to nie pasuje.
1356662203-U334301.png

Opublikowano

Wczesniej na każdym serwerze tak było. Nie wiem, dlaczego nikomu teraz to nie pasuje.

 

 

Pomyślałeś ile by było roboty robić eq 4x na klase ? Poza tym 0 przyjemności na wojnach.

96 % brrrrrrr......

Opublikowano

Beznadziejny pomysł z zwiększaniem dmg broni z +8 na +9 o 100%, za łatwy exp będzie.

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

Nic Ciekawego.

Po prostu trochę edytowany serwer Metin2...

67062750834462019182.gif

Start serwera 17.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami -

Reinor.pl

Opublikowano
Wprowadzenie weryfikacji prywatnych serwerów poprzez wstawienie SS'a video z zapowiadanego serwera na przynajmniej 2 SS'ach/ Video musi być napisane przez komendę /b bądź /n ''Nazwa serwera dla Mpc Forum''. SS/Video ma znajdować się na pierwszej stronie!

 

Popraw ss bo "padły" i nie działają.

1h

Opublikowano

full gotowce, nie zagram.

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Silny przeciwko wojownikom itp 2-8%

 

Dziękuje dowidzenia.

 

Ja tak Samo..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wczesniej na każdym serwerze tak było. Nie wiem, dlaczego nikomu teraz to nie pasuje.

 

Bo kiedys było inaczej niz teraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HaHa .!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...