Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineCraft 1.2.5 DEDYK 50 Slotów proffesional maszyna [real live][jobs][automat działki] zapraszam duzo konkursów


romuald1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest Ch*jowy w 100% !!!

 

- admini to 11 letnie dzieci, które nie ograniają kąpletnie administracji

- rozdają bany na lewo i prawo

- uważają się za "bogów" na tym serwerze

- doproszenie się o działkę graniczy z cudem

- admin wogóle nie odpisuje na wiadomości a jak napiszesz drugi raz to ban

- vip na serwie nic nie daje

- serwer jest zlagowany przy 15 osobach grać się nieda

- admini zaglądają cochwile do skrzynek (często coś ginie a ludzie niewiedzą skąd)

- serwer potrafi się cofnąć o 30 min i zarobisz w CH kasy i dupa bo cofka a oni mają to w dupie

- broń cię boże żebyś kupił vipa bo kasy żal

 

Podsumowując serwer dobani jeden z najgorszych lepiej poszukaj innego bo ten padnie tylko jak rodzice nie dadzą kasy 11 letnim płaczką

 

 

NIE DOCZYTAŁEM TEGO CO NAPISAŁ DOPROSZENIE SIĘ O DZIAŁKĘ . DZIAŁKI AUTOMAT TREŚĆ TEGO JEGO POSTU MÓWI SAMA ZA JEGO INTELIGENCJE ;]

 

 

Większość administracji jest z wieku twojego ojca kolego pozostali ponad 18 nie polecam gracza kombinuje z czitami lata kradnie itp negatyw. bede sie starało zbanowanie tego usera na tym forum pozdrawiam i zapraszam na serva. TEN GRACZ JEST Z TEJ GRUPY GRACZY ZE JAK DOSTANIE BANA NIE MNOZE SIE POGODZIC Z TYM I MUSI WYŁADOWAC SWOJE EMOCJE PISZĄC BEZSENSOWNEGO POSTA

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dostale bana za blad gry bo mialem crativa przzez pomylke serwera

a damnistracja uznala to za mody prosze o odbanownie moje postaci blazej01011

Opublikowano

dostale bana za blad gry bo mialem crativa przzez pomylke serwera

a damnistracja uznala to za mody prosze o odbanownie moje postaci blazej01011

 

zostałeś obandowany i będziesz kontrolowany przez serwer ;]

Opublikowano

Serwer jest Ch*jowy w 100% !!!

- admini to 11 letnie dzieci, które nie ograniają kąpletnie administracji

- rozdają bany na lewo i prawo

- uważają się za "bogów" na tym serwerze

- doproszenie się o działkę graniczy z cudem

- admin wogóle nie odpisuje na wiadomości a jak napiszesz drugi raz to ban

- vip na serwie nic nie daje

- serwer jest zlagowany przy 15 osobach grać się nieda

- admini zaglądają cochwile do skrzynek (często coś ginie a ludzie niewiedzą skąd)

- serwer potrafi się cofnąć o 30 min i zarobisz w CH kasy i dupa bo cofka a oni mają to w dupie

- broń cię boże żebyś kupił vipa bo kasy żal

Podsumowując serwer dobani jeden z najgorszych lepiej poszukaj innego bo ten padnie tylko jak rodzice nie dadzą kasy 11 letnim płaczką

Tyle odemnie NARA '

PS. Admin sam przyznal ze ma 11 lat a ty piszesz ze w wieku mojego ojca? brawo czyli moj ojcieca ma 11 lat gratulacje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...