Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 wolne włączanie gry


asaskipl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z metinem gdyż włączę to path szybko się włącza i wszystko git a potem daje rozpocznij grę i czekam czasami nawet po 10 min zanim pojawi mi się okienko z metkiem na pewno tu nie chodzi o procesor czy inne parametry bo stało mi się to dość niedawno przedtem od razu się włączał i tu oto moje pytanie czy wie ktoś co się stało i jak to naprawić (nie wiem czy czasami nie coś w rejstrze) Jak coś mam win 7

za przydatne odp daje like

 

 

PROBLEM JUŻ MINA PO SKANIE I CZYSZCZENIU REJSTRU Z NIEPOTRZEBNYCH PLIKÓW TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Opublikowano

Takie coś przydarza Ci się tylko i wyłącznie w metinie?

czy np. jak masz inne gry też Ci się tak długo ładuje??

 

Być może karta graficzna się poci i po prostu potrzebuje więcej czasu by otworzyć wszystko.

Ile masz tak w ogóle MB ram?

Ważne są pytania

Możesz też przeskanować komputer dowolnym programem wykrywający robaki i inne szkodliwe urządzenia być może to też być przyczyną.

Liczę na like.

Opublikowano

Takie coś przydarza Ci się tylko i wyłącznie w metinie?

czy np. jak masz inne gry też Ci się tak długo ładuje??

 

Być może karta graficzna się poci i po prostu potrzebuje więcej czasu by otworzyć wszystko.

Ile masz tak w ogóle MB ram?

Ważne są pytania

Możesz też przeskanować komputer dowolnym programem wykrywający robaki i inne szkodliwe urządzenia być może to też być przyczyną.

Liczę na like.

A więc tak tylko przy metku np inne gry typu fifa 12 sanit row 3 wiedźmin 2 od razu działają karta graficzna ati 4650 HD 1GB. Ramu mam 4gb więc też nieźle a co do kompa zaraz zacznę skanować

Opublikowano

Włącz przez obejście, u mnie to pomogło.

 

Nie wiem o, którym obejściu mówisz, ale jak coś:

 

Plik .exe zamieniasz na .bat i akcept, włączasz bez ładowania.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Zastanów Się Nad Nowym Internetem :) Bo Co Z Tego Jak Masz Np Internet 128KB/s Jak W Wiedźmina Możesz Grać Bez Neta :)

Wytłumaczyłem Ci To Trochę ? :D

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Zastanów Się Nad Nowym Internetem :)

 

Co ma w tej sytuacji net do rzeczy ? Pewnie mu wentylatory nie wytrzymują albo coś z partycją nie tak i metin2 się tnie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...