Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje Minecraft na komórkę?


Klik:P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.. Tak jak w temacie, posiadam telefon LG Bali oraz Sony Ericsson w910i

  • Nauczylem sie robić Spoilery i mam podniete jak nie wiem kto

  • Wiem że odpowiedzieliście na pytanie o serwerze minecraft no-hamachi,ale dalej nie wiem jak to zrobić :(
  • Jeżeli jeszcze to czytasz to masz może jakieś ciekawe pluginy na serwer bukkit 1.1? Jak masz to wyslij mi nazwy na PW ;)
  • Koniec :D

Opublikowano

Tak istnieje nie raz grałem z kolegą...

Tylko musisz kupić specjalny kod(11 albo 20 zł) aby móc zapisywać grę

bez kodu nie będziesz mógł zapisywać :)

Opublikowano

tak istnieje.

A dałbyś mi link do pobrania?

  • Nauczylem sie robić Spoilery i mam podniete jak nie wiem kto

  • Wiem że odpowiedzieliście na pytanie o serwerze minecraft no-hamachi,ale dalej nie wiem jak to zrobić :(
  • Jeżeli jeszcze to czytasz to masz może jakieś ciekawe pluginy na serwer bukkit 1.1? Jak masz to wyslij mi nazwy na PW ;)
  • Koniec :D

Opublikowano

Nazywa się Minecraft Pocket Edition jak mniemam...

35cpqa0.png

 

Made by cimky in paint :)

Bywalec
Opublikowano

Tylko szczerze nie polecam tego komórkowego wydania, czasami bardzo się tnie, a światy zajmują masę telefonowej pamięci.

5jJNSGS.png

Opublikowano

Nie wiem o jakim wydaniu mc gadacie, ale tego co ma mój kolega to nie polecam.

Gorsze niż Tibia, niż Metin1 (tak, istnieje http://www.metin.co.kr) chodzi sie ludkiem 2d ktory nawet sie nie obraca, pacman lepszy :P

 

 

Ale to tylko moja opinia, dobranoc wszystkim :P

1351969276-U240495.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...