Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][50 slotów][Survival+RPG][Frakcje][No-WL][Pvp-on][Nowy serwer][Wojny Gidli]


kokoczambo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zasmakować prawdziwej gry ? Chcesz poczuć smak wojny ? Czytaj dalej, a dowiesz się nieco więcej o jednym z najbardziej odwiedzanych i najbardziej popularnych serwerów Minecraft!

 

 

 

 

 

 

Typ serwera to lubiany przez przez niewielu ludzi

 

 

 

Survival , jaki i RPG

 

 

 

 

 

 

 

. Każdy gracz ma tam możliwość założenia własnej frakcji, dzięki czemu może zabezpieczyć teren własnej frakcji i wybudować na Nim przykładowo dom, bazę, miasto i tym podobne

 

 

 

 

 

Dodatkowo podam kilka przydatnych komend by każdy gracz wiedział co zrobić jak gdzie i kiedy.

 

 

 

 

 

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

 

 

 

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

 

 

 

 

/f leave - odejście z frakcji.

 

 

 

 

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

 

 

 

 

/f invite NICK -

zaproszenie użytkownika do frakcji.

 

 

 

 

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

 

 

 

 

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

 

 

 

 

/f c f - czat frakcyjny.

 

 

 

 

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

 

 

 

 

/f c a - czat sojuszu. (Widzą

go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

 

 

 

 

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.* UWAGA: Tereny są wyznaczane automatycznie przez plugin, gracz tego nie robi.

 

 

 

 

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren

wolny, inni mogą go przejąć)

 

 

 

 

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

 

 

 

 

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

 

 

 

 

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

 

 

 

 

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

 

 

 

 

 

/sethome - ustawienie punktu teleportu.

 

 

 

 

/home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

 

 

 

 

 

/m NICK TREŚĆ - wysłanie prywatnej wiadomości do danego gracza.

 

 

 

Na serwerze jest ranga Vip do kupiena za 11.07 zl sms na zawsze.Co posiada Vip prefix przed nickiem komenda /kit tools co 1 dzień.Informacje oraz komendy dla rangiVipbędą zmieniane

 

 

Wprowadzono również na serwerze kupno Lvl'i informacje

cena na serwerze.

 

 

 

 

>>Serwer: Minecraft Survival+RPG

 

 

 

 

>> Sloty 50

 

 

 

 

>>IP: 192.166.219.12

 

 

 

 

>>Typ serwera: Premium/Nonpremium

 

 

 

 

>>PVP: Tak

 

 

 

 

>>Administracja: EliotLJ,Duck

 

 

 

 

>> Godziny Uptime: 24/7

 

Parametry maszyny

Intel Xeon - 16 rdzeni @ 2.8GHz

 

Szybka pamięć 16GB DDR3

 

Łącze 100mb/s

 

 

 

 

 

Zapraszamy również na Team Speak.pl Ip: 4speak.pl kanał 62

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

taki sobie serwer ale po co robisz tak dluga publikacje chyba zeby nikt nie znalazl ip ..... 192.166.219.12

Przydal by sie plugin mcmmo

 

Admin ma multikonta na vipach

i rozdaje permy za free niepolecam

Opublikowano

Up Administracja za free nie daje permów tylko dziecią które proszą admina o itemy i spamują na czacie. Serwer fajny mili admini polecam 10/10

Opublikowano

buhahaha zalozyciel tematu zrobil 2 konto i napisal pozytywny komentarz a jesli nawet to nie on to pewnie przekupiony diaxami nie polecam

Opublikowano

na co tyle odstępów ? ;)

 

Nie spamuj tak. Użyj opcji "Edytuj" :)

 

kacperek20 , mareczek15 , mrcraft , sledzik15 multiacc ? ;)

Wkrótce otwarcie serwera ;)

Zapowiedź : Klik :) :) :)

Opublikowano

Grałem na tym servie ale admin od 3 dni wgrywa mcmmo..... Szkoda gadac nie polecam 3/10 All na x-ray grają a admini nie zainstalują anty x-ray>

Opublikowano

Słaby serwer po restarcie(serwa) straciłem wszystkie itemy i 17 lvl -.- . A i jeszcze dzieci w diaxowych zbrojach campia pod respem i wszystkich zabijają 5/10

66094091951500607038.png
Opublikowano

Nie wejdę a przyczyna jest 1.

Widzę po komentarzach że wszystkie negatywne a właściciel tematu zakładając multikonta(można się domyśleć - 1 post w każdym koncie) myśli że załagodzi sytuację...

mca.png

mca.png

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...