Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybrano hasła promujące z każdych ekip.


Leooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polski autokar zdobić będzie hasło: "Razem niemożliwe staje się możliwe!"

 

 

 

Oto hasła dla poszczególnych drużyn:

Anglia - "Jeden puchar, dwa kraje, Trzy Lwy!"

Chorwacja - "Naszą dumą jest siła!"

Czechy - "Wy kibicujecie, my wygrywamy!"

Dania - "Nieustraszeni Wikingowie!"

Francja - "Nowa historia, nowy sen, jeden cel!"

Grecja - "Urodzeni wojownicy!"

Hiszpania - "Powód do życia, powód do marzeń! Viva Espana!"

Holandia - "Jedenaście lwów, miliony fanów. W jedności siła!"

Irlandia - "Przemówmy nogami, zagrajmy sercem!"

Niemcy - "Mecz za meczem do wielkiego sukcesu!"

Polska - "Razem niemożliwe staje się możliwe!"

Portugalia - "Tutaj bije 10 milionów serc!"

Rosja - "Gramy dla ciebie, walczymy do końca!"

Szwecja - "Bądź z nami, poczuj to, przeżyj wielki sen"

Ukraina - "Ukraińcy, to nasz czas!"

Włochy - "Pomalujmy Europę na niebiesko!"

leomessifcb.jpg

Sygna by SoFarGone polecam.

 

 

Leo Messi <3 i FcB !!! Forever

 

Popierasz mnie ? Daj luba to nie boli ;]

Opublikowano
xD hehe dobre :D Ale ja tam nie oceniam :P

leomessifcb.jpg

Sygna by SoFarGone polecam.

 

 

Leo Messi <3 i FcB !!! Forever

 

Popierasz mnie ? Daj luba to nie boli ;]

Opublikowano

No złe nie jest, ale lepsze mogłoby być.

A to będzie na wszystkich autokarach poszczególnych krajów?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Popieram cię :D

leomessifcb.jpg

Sygna by SoFarGone polecam.

 

 

Leo Messi <3 i FcB !!! Forever

 

Popierasz mnie ? Daj luba to nie boli ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...